Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard biroju sekcijas renovācija

Slēgts
Termiņš
0 dienas atlikušas
2026. gada 31. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
596238
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
West-Nederland, Netherlands
Publicēts
2026. gada 24. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 22. jūnijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 24. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 31. augustā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
West-Nederland
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (HHSK) is voornemens een integrale renovatie uit te voeren van een gedeelte van het hoofdkantoor aan de Maasboulevard 123 te Rotterdam. Het doel is het realiseren van een vaste, storingsvrije vergaderopstelling in de zaal van de Verenigde Vergadering (VV), evenals het toekomstbestendig verbouwen en herinrichten van het gebouwdeel Carrousel. HHSK contracteert één opdrachtnemer die verantwoordelijk is voor de ontwerpuitwerking, realisatie en

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

15 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

TN596238 - EFE3 Vrijwillige aankondiging van een opdracht 20260622172939DOC
TN596238 - EFE3 Vrijwillige aankondiging van ... -- 198.3 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

51036492-SWE-ZZ-ZZ-DR-AR-D-05 D06 D 07 plattegrondenDOC
51036492-SWE-ZZ-ZZ-DR-AR-D-05 D06 D 07 platte... -- 3.7 MB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 2 Klachtenregeling_inkoop_en_aanbesteden_hhskDOC
Bijlage 2 Klachtenregeling_inkoop_en_aanbeste... -- 102.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 3 Verklaring inzake VERORDENING (EU) 2022 576 defDOC
Bijlage 3 Verklaring inzake VERORDENING (EU) ... -- 68.3 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 4 Model referentie opdrachten V1.0DOC
Bijlage 4 Model referentie opdrachten V1.0 -- 404.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 4 Model referentie opdrachten V1.0DOC
Bijlage 4 Model referentie opdrachten V1.0 -- 129.8 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 5 Inschrijvingsbiljet Renovatie kantoordeel HHSKDOC
Bijlage 5 Inschrijvingsbiljet Renovatie kanto... -- 109.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 6 Inschrijvingsstaat Renovatie kantoordeel HHSKDOC
Bijlage 6 Inschrijvingsstaat Renovatie kantoo... -- 22.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Inschrijvingsleidraad Renovatie kantoordeel HHSK V1.0DOC
Inschrijvingsleidraad Renovatie kantoordeel H... -- 976.5 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Model Basis Overeenkomst UAV-Gc 2025 Verbouwing Kantoordeel Def 0.2 + AnnexenDOC
Model Basis Overeenkomst UAV-Gc 2025 Verbouwi... -- 309.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

uea_596238_20260622123347DOC
uea_596238_20260622123347 -- 576.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Vraagspecificatie Algemeen deel 0_Renovatie kantoordeel HHSK - D0.4DOC
Vraagspecificatie Algemeen deel 0_Renovatie k... -- 101.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Vraagspecificatie deel 2 Renovatie kantoordeel HHSK D0.3DOC
Vraagspecificatie deel 2 Renovatie kantoordee... -- 182.5 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Vraagspecificaties Eisen deel 1a, b, c, dDOC
Vraagspecificaties Eisen deel 1a, b, c, d -- 5.0 MB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

VSE Bijlagen 13 tm 22DOC
VSE Bijlagen 13 tm 22 -- 49.0 MB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai