Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

HH250-25-HB Independent Advocacy Service for individuals who are engaged with NHS Highland Drug and Alcohol Recovery Service (DARS)

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
16 januari 2026
Contractdetails
Categorie
Open Procedure
Referentie
011357-2026
Waarde
£549,052
Locatie
Scotland, Verenigd Koninkrijk
Gepubliceerd
26 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

9 februari 2026

Deadline voor vragen

9 januari 2026

Deadline voor inschrijving

16 januari 2026

Budget
£549,052
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Scotland
Type
Open Procedure

Originele aanbestedingsbeschrijving

Highland Alcohol and Drugs Partnership (HADP) is conducting an open procurement exercise in line with NHS Scotland procurement guidelines, to commission an Independent Advocacy Service for individuals who are engaged with NHS Highland Drug and Alcohol Recovery Service (DARS) including individuals resident within HMP Inverness.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

3 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

OCDS RecordDOC
011357-2026_ocds_record.json

This OCDS record provides public information about an open procurement by NHS Highland's HADP for an Independent Advocacy Service for individuals engaged with DARS, including those in HMP Inverness, detailing how to register interest and outlining community benefit requirements.

OCDS Release PackageDOC
011357-2026_ocds_release.json

This OCDS Release Package details an open procurement by NHS Highland's HADP for an Independent Advocacy Service supporting individuals involved with DARS, including those in HMP Inverness.

Official PDF VersionPDF
011357-2026_official.pdf

This document is a contract award notice from NHS Highland for an Independent Advocacy Service supporting individuals engaged with their Drug and Alcohol Recovery Service, including those in HMP Inverness, valued at £549,052.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline