Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

„Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Przemyśl- świetlica wiejska w Rożubowicach”.

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
13 januari 2026
Contractdetails
Categorie
Bouw
Referentie
2025/BZP 00613689/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Podkarpackie, Polen
Gepubliceerd
27 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Deadline voor vragen

6 januari 2026

Deadline voor inschrijving

13 januari 2026

WinstkansPRO
🔒
Upgrade naar Professional
Bekijk je geschatte winstkans op basis van historische gegevens.
Upgrade naar Professional →
Buyer IntelligencePRO
🔒
Ontgrendel Buyer Intelligence
Bekijk uitgavenpatronen, voorkeursprocedures en meer.
Upgrade naar Professional →
SectorinzichtenPRO
🔒
Ontgrendel Sectorinzichten
Bekijk gemiddelde winnende prijzen, concurrentieniveaus en markttrends.
Upgrade naar Professional →
Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Podkarpackie
Type
Bouw
Marktbenchmark
Gem. Winnende Prijs
€12,641,706
Gem. Inschrijvingen
0.1
Concurrentie
Laag
MKB-winnaars
86%
133,693 geanalyseerde aanbestedingen

Originele aanbestedingsbeschrijving

„Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Przemyśl- świetlica wiejska w Rożubowicach”.

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

32 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Audyt -Rozubowice z klimatyzacja i rekuperacja-korekta3.pdfPDF
Audyt -Rozubowice z klimatyzacja i rekuperacj... -- 3.5 MB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

I.1_Ro╛ubowice inwentaryzacja-Rzut parteru.pdfPDF
I.1_Ro╛ubowice inwentaryzacja-Rzut parteru.pd... -- 112.5 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

I.2_Ro╛ubowice inwentaryzacja-Rzut dachu.pdfPDF
I.2_Ro╛ubowice inwentaryzacja-Rzut dachu.pdf -- 104.6 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

I.3_Ro╛ubowice inwentaryzacja-Elewacja 01.pdfPDF
I.3_Ro╛ubowice inwentaryzacja-Elewacja 01.pdf -- 100.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

I.4_Ro╛ubowice inwentaryzacja-Elewacja 02-04.pdfPDF
I.4_Ro╛ubowice inwentaryzacja-Elewacja 02-04.... -- 102.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

I.5_Ro╛ubowice inwentaryzacja-Elewacja 03.pdfPDF
I.5_Ro╛ubowice inwentaryzacja-Elewacja 03.pdf -- 99.8 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

INW Ro╛ubowice_Cz⌐ÿå opisowa.pdfPDF
INW Ro╛ubowice_Cz⌐ÿå opisowa.pdf -- 465.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Opis techniczny i fotowoltaika.pdfPDF
Opis techniczny i fotowoltaika.pdf -- 1.0 MB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Opis techniczny - oÿwietlenie.pdfPDF
Opis techniczny - oÿwietlenie.pdf -- 394.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Opis techniczny - podjazd dla niepeênosprawnych.pdfPDF
Opis techniczny - podjazd dla niepeênosprawny... -- 492.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Opis techniczny - Wykonanie w⌐zêa dla osób niepeênosprawnych.pdfPDF
Opis techniczny - Wykonanie w⌐zêa dla osób ni... -- 497.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Opis techniczny - zarzÑdzanie sieciÑ.pdfPDF
Opis techniczny - zarzÑdzanie sieciÑ.pdf -- 494.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Przedmiar.pdfPDF
Przedmiar.pdf -- 677.1 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SST - Ro╛ubowice.pdfPDF
SST - Ro╛ubowice.pdf -- 651.5 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zaêÑczniki ne 4 i 5 do umowy.docxDOC
zaêÑczniki ne 4 i 5 do umowy.docx -- 148.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 10 - oÿwiadczenie o aktualnoÿci informacji.docxDOC
Zaê. nr 10 - oÿwiadczenie o aktualnoÿci inf... -- 34.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 1 formularz ofertowy.docDOC
Zaê. nr 1 formularz ofertowy.doc -- 215.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 2 do SWZ speênie warunków.docxDOC
Zaê. nr 2 do SWZ speênie warunków.docx -- 43.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 3 do SWZ Oÿwiadczenie wykonawcy dotyczÑce przesêanek wykluczenia z.docxDOC
Zaê. nr 3 do SWZ Oÿwiadczenie wykonawcy doty... -- 42.6 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 4 grupa kapitaêowa.docDOC
Zaê. nr 4 grupa kapitaêowa.doc -- 64.5 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 5a do SWZ wykaz robót.docxDOC
Zaê. nr 5a do SWZ wykaz robót.docx -- 41.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 5 wykaz osób wod_.docDOC
Zaê. nr 5 wykaz osób wod_.doc -- 76.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 6 - podmiot trzeci.docxDOC
Zaê. nr 6 - podmiot trzeci.docx -- 45.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 7 do SWZ osw podmiotu trzeciego do SWZ.docxDOC
Zaê. nr 7 do SWZ osw podmiotu trzeciego do... -- 42.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 8 Projektowane postanowienia Umowy.pdfPDF
Zaê. nr 8 Projektowane postanowienia Umowy.pd... -- 1.4 MB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zaê. nr 9 oswiadczenie umowa o prac⌐.docDOC
Zaê. nr 9 oswiadczenie umowa o prac⌐.doc -- 60.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja o kwocie.docxDOC
Informacja o kwocie.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

informacja z otwarcia ofert.docDOC
informacja z otwarcia ofert.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Odpowiedzi na Pytania.pdfPDF
Odpowiedzi na Pytania.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - świetlica Rożubowice.docxDOC
OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - świetlica Rożubo...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zawiadomienie o wyborze oferty..docxDOC
Zawiadomienie o wyborze oferty..docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline