Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

„Uitvoering van beroepsgerichte workshops en trainingen voor studenten van de Jadwiga Romanowska Middelbare School in Elbląg, verdeeld over 6 delen”

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
17 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Diensten
Referentie
2026/BZP 00370030/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Warmińsko-Mazurskie, Polen
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

30 juli 2026

Deadline voor vragen

10 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

17 augustus 2026

WinstkansPRO
🔒
Upgrade naar Professional
Bekijk je geschatte winstkans op basis van historische gegevens.
Upgrade naar Professional →
SectorinzichtenPRO
🔒
Ontgrendel Sectorinzichten
Bekijk gemiddelde winnende prijzen, concurrentieniveaus en markttrends.
Upgrade naar Professional →
Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Warmińsko-Mazurskie
Type
Diensten
Marktbenchmark
Gem. Winnende Prijs
€71,802
Gem. Inschrijvingen
0.4
Concurrentie
Laag
MKB-winnaars
53%
6,312 geanalyseerde aanbestedingen

Originele aanbestedingsbeschrijving

„Realizacja warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 6 części”

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

15 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Notice PDFPDF
08deee1e-7040-8254-ebd1-6500018474fe.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

załącznik nr 1 do umowy.docxDOC
załącznik nr 1 do umowy.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zał. nr 10 do SWZ - Projekt Umowy dla cz.od 2 do 6.docxDOC
zał. nr 10 do SWZ - Projekt Umowy dla cz.od 2...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zał. nr 1 do SWZ formularz ofertowy.docDOC
zał. nr 1 do SWZ formularz ofertowy.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zał. nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (5).docxDOC
zał. nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zał. nr 3 do SWZ Oświadczenie.docDOC
zał. nr 3 do SWZ Oświadczenie.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zał. nr 4 do SWZ Zobowiązanie podmiotu.docDOC
zał. nr 4 do SWZ Zobowiązanie podmiotu.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zał. nr 5 do SWZ oświadczenie wykonawców.docDOC
zał. nr 5 do SWZ oświadczenie wykonawców.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zał. nr 6 do SWZ oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docDOC
zał. nr 6 do SWZ oświadczenie dot. grupy kapi...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zał. nr 7 do SWZ Wykaz osób.docxDOC
zał. nr 7 do SWZ Wykaz osób.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zał. nr 8 do SWZ oświadczenie o aktualności infromacji.docDOC
zał. nr 8 do SWZ oświadczenie o aktualności i...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zał. nr 9 do SWZ - Projekt Umowy dla cz.1.docxDOC
zał. nr 9 do SWZ - Projekt Umowy dla cz.1.doc...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline