Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Bouwmanagement restauratie ver-/nieuwbouw Koningin Wilhelminaschool

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 13. aprīlī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
566937
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
West-Nederland, Netherlands
Publicēts
2026. gada 24. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 3. martā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 6. aprīlī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 13. aprīlī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
West-Nederland
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Bouwmanagement restauratie ver-/nieuwbouw Kon. Wilhelminaschool
ES finansēts

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • EU funding compliance required

Dokumenti

18 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

TN566937 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN566937 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 201.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

TN566937 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN566937 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 203.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Aanbestedingsleidraad EU openbaar Bouwmanagement Kon WilhelminaschoolDOC
Aanbestedingsleidraad EU openbaar Bouwmanagem... -- 606.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage B Verklaring omtrent rechtmatigheidDOC
Bijlage B Verklaring omtrent rechtmatigheid -- 27.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage C Verklaring geen Russische betrokkenheidDOC
Bijlage C Verklaring geen Russische betrokken... -- 33.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage D ConcernverklaringDOC
Bijlage D Concernverklaring -- 26.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage E Standaardformat ReferentiesDOC
Bijlage E Standaardformat Referenties -- 28.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage F InschrijfformulierDOC
Bijlage F Inschrijfformulier -- 25.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage G1 Conceptovereenkomst GemeentenDOC
Bijlage G1 Conceptovereenkomst Gemeenten -- 85.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage G2 Wachtkamerovereenkomst GemeentenDOC
Bijlage G2 Wachtkamerovereenkomst Gemeenten -- 31.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage H Algemene Inkoopvoorwaarden Katwijk 2025DOC
Bijlage H Algemene Inkoopvoorwaarden Katwijk ... -- 506.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage I Programma van eisenDOC
Bijlage I Programma van eisen -- 270.3 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

uea_566937_20260302131533DOC
uea_566937_20260302131533 -- 574.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Demarcatielijst Koningin Wilhelminaschool (niet afgestemd met schoolbestuur)DOC
Demarcatielijst Koningin Wilhelminaschool (ni... -- 40.1 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Erfgoedverordening gemeente Katwijk 2024 (vastgesteld)DOC
Erfgoedverordening gemeente Katwijk 2024 (vas... -- 2.7 MB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

IHP Katwijk 2025-2045DOC
IHP Katwijk 2025-2045 -- 1.6 MB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Nota van Inlichtingen Bouwmanagement nieuw- verbouw Koningin WilhelminaschoolDOC
Nota van Inlichtingen Bouwmanagement nieuw- v... -- 125.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Planning project WilhelminaschoolDOC
Planning project Wilhelminaschool -- 26.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai