Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Single party framework for supply, delivery and maintenance of AED Defibrillators, with lead II ECG capability for Dublin Fire Brigade and Dublin Civil Defence

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2025. gada 2. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
6205117
Vērtība
€370,000
Atrašanās vieta
IE061, Ireland
Publicēts
2026. gada 24. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2025. gada 30. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2025. gada 26. augustā

Iesniegšanas termiņš

2025. gada 2. septembrī

Budžets
€370,000
Ilgums
48 mēneši
Atrašanās vieta
IE061
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Dublin City Council seeks to establish Single party framework for a four year period. The Initial contract will be for 2 years with a view to awarding further contracts to the successful tenderer within the scope of the framework. Contracts maybe extended beyond the life of the framework. The framework is for the supply, delivery and maintenance of Semi-Automatic External Defibrillators, with batteries and protective carry cases, capable of manual operation, with facility for 3-lead monitoring D

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

8 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Contract Notice PDFPDF
6205117_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

8. Additional Information for eTenders Notice.pdfPDF
8. Additional Information for eTenders Notice...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

general T and C for the purchase of supplies.pdfPDF
general T and C for the purchase of supplies....

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

RFT Defib july2025_.pdfPDF
RFT Defib july2025_.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SPFWA_TandC_DRAFT_2023-02-02.docxDOC
SPFWA_TandC_DRAFT_2023-02-02.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SPFWA_TandC_DRAFT_2023-02-02.pdfPDF
SPFWA_TandC_DRAFT_2023-02-02.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

TRD Defib.docxDOC
TRD Defib.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

TRD Defib.pdfPDF
TRD Defib.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai