E.1_OBCHODNÉ PODMIENKY VEREJNÉHO OBSTARÁVATEĽA_pre časť 1.docxDOC
E.1_OBCHODNÉ PODMIENKY VEREJNÉHO OBSTARÁVATEĽ...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
E.2_OBCHODNÉ PODMIENKY VEREJNÉHO OBSTARÁVATEĽA_pre časť 2_final.docxDOC
E.2_OBCHODNÉ PODMIENKY VEREJNÉHO OBSTARÁVATEĽ...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G.1 Výkaz výmer pre časť 1_Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia_verzia ...XLS
G.1 Výkaz výmer pre časť 1_Stavebné práce súv...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G.1 Výkaz výmer pre časť 1_Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia_verzia ...XLS
G.1 Výkaz výmer pre časť 1_Stavebné práce súv...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G.1 Výkaz výmer pre časť 1_Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia_verzia ...XLS
G.1 Výkaz výmer pre časť 1_Stavebné práce súv...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G.1 Výkaz výmer pre časť 1_Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia.xlsxXLS
G.1 Výkaz výmer pre časť 1_Stavebné práce súv...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G.2 Výkaz výmer pre časť 2_Dodávka a montáž fotovoltického zariadenia.xlsxXLS
G.2 Výkaz výmer pre časť 2_Dodávka a montáž f...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina_01z02_verzia...ZIP
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratisla...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina_01z02_verzia...ZIP
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratisla...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina_02.01z02_zo ...ZIP
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratisla...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina_02.02z02_zo ...ZIP
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratisla...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina_02.02z02_zo ...ZIP
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratisla...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina_02.02z02_zo ...ZIP
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratisla...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina_02z02_verzia...ZIP
G. Dokumentácia projektu stavby_STVR Bratisla...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Informácia o zmene lehoty na predkladanie a otváranie ponúk zo dňa 10.08.2026_pr...PDF
Informácia o zmene lehoty na predkladanie a o...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Informácia o zmene lehoty na predkladanie a otváranie ponúk zo dňa 22.06.2026_pr...PDF
Informácia o zmene lehoty na predkladanie a o...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Odpovede na otázky VO 551919.pdfPDF
Odpovede na otázky VO 551919.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Odpovede na otázky VO 551919.pdfPDF
Odpovede na otázky VO 551919.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Odpovede na otázky VO 551919.pdfPDF
Odpovede na otázky VO 551919.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Odpovede na otázky VO 551919.pdfPDF
Odpovede na otázky VO 551919.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Odpovede na otázky VO 551919.pdfPDF
Odpovede na otázky VO 551919.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Odpovede na otázky VO 551919.pdfPDF
Odpovede na otázky VO 551919.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Odpovede na otázky VO 551919.pdfPDF
Odpovede na otázky VO 551919.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania TED č. 2026-OJS091-00324146 zo dňa ...PDF
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania ...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Oznámenie o zmene TED č. 2026-OJS119-00428538 zo dňa 24.06.2026.pdfPDF
Oznámenie o zmene TED č. 2026-OJS119-00428538...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Oznámenie o zmene TED č. 2026-OJS133-00485524 zo dňa 14.07.2026.pdfPDF
Oznámenie o zmene TED č. 2026-OJS133-00485524...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Oznámenie o zmene TED č. 2026-OJS143-00520431 zo dňa 28.07.2026.pdfPDF
Oznámenie o zmene TED č. 2026-OJS143-00520431...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Oznámenie o zmene TED č. 2026-OJS149-00543322 zo dňa 05.08.2026.pdfPDF
Oznámenie o zmene TED č. 2026-OJS149-00543322...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Oznámenie o zmene TED č. 2026-OJS153-00555487 zo dňa 11.08.2026.pdfPDF
Oznámenie o zmene TED č. 2026-OJS153-00555487...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Príloha č. 1 súťažných podkladov - Jednotný európsky dokument.zipZIP
Príloha č. 1 súťažných podkladov - Jednotný e...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Príloha č. 2 súťažných podkladov – Plnomocenstvo pre člena skupiny dodávateľov.d...DOC
Príloha č. 2 súťažných podkladov – Plnomocens...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Príloha č. 3 súťažných podkladov – Čestné vyhlásenie.docxDOC
Príloha č. 3 súťažných podkladov – Čestné vyh...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Príloha č. 4 súťažných podkladov – Čestné vyhlásenie uchádzača k splneniu podmie...DOC
Príloha č. 4 súťažných podkladov – Čestné vyh...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Príloha č. 5 súťažných podkladov – Vyhlásenie uchádzača.docxDOC
Príloha č. 5 súťažných podkladov – Vyhlásenie...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Príloha č. 6 súťažných podkladov – Vzorový dokument na preukázanie splnenia podm...DOC
Príloha č. 6 súťažných podkladov – Vzorový do...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Príloha č. 7 súťažných podkladov – Vzorový dokument na preukázanie splnenia podm...DOC
Príloha č. 7 súťažných podkladov – Vzorový do...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Príloha č. 8 súťažných podkladov – Vyhlásenie uchádzača o subdodávkach.docxDOC
Príloha č. 8 súťažných podkladov – Vyhlásenie...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Súťažné podklady_verzia 03.pdfPDF
Súťažné podklady_verzia 03.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Súťažné podklady_verzia 04.pdfPDF
Súťažné podklady_verzia 04.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Súťažné podklady_verzia 05.pdfPDF
Súťažné podklady_verzia 05.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Súťažné podklady_verzia 06.pdfPDF
Súťažné podklady_verzia 06.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Súťažné podklady_verzia 07.pdfPDF
Súťažné podklady_verzia 07.pdf
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Vysvetlenie a úprava súťažných podkladov č. III. zo dňa 27.07.2026.pdfPDF
Vysvetlenie a úprava súťažných podkladov č. I...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Vysvetlenie a úprava súťažných podkladov č. II. zo dňa 09.07.2026.pdfPDF
Vysvetlenie a úprava súťažných podkladov č. I...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Vysvetlenie a úprava súťažných podkladov č. I. zo dňa 12.06.2026.pdfPDF
Vysvetlenie a úprava súťažných podkladov č. I...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Vysvetlenie a úprava súťažných podkladov č. V. zo dňa 04.08.2026.pdfPDF
Vysvetlenie a úprava súťažných podkladov č. V...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Vysvetlenie súťažných podkladov č. IV. zo dňa 28.07.2026.pdfPDF
Vysvetlenie súťažných podkladov č. IV. zo dňa...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Vysvetlenie súťažných podkladov č. VII. zo dňa 12.08.2026.pdfPDF
Vysvetlenie súťažných podkladov č. VII. zo dň...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Vysvetlenie súťažných podkladov č. VI. zo dňa 10.08.2026.pdfPDF
Vysvetlenie súťažných podkladov č. VI. zo dňa...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Zápisnica z obhliadky miesta realizácie predmetu zákazky zo dňa 02.07.2026.pdfPDF
Zápisnica z obhliadky miesta realizácie predm...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.
Zápisnica z obhliadky miesta realizácie predmetu zákazky zo dňa 09.07.2026.pdfPDF
Zápisnica z obhliadky miesta realizácie predm...
Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.