Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Sliedes atjaunošana Antverpenē Grotesteenweg N1 ExtraMuros starp Berhemas galapunktu, Koninklijke baan un Mortsel Kuijpers pieturu

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 9. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
PG1945 102699
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE234, Belgium
Publicēts
2026. gada 25. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 1. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 2. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 9. jūlijā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
4 mēneši
Atrašanās vieta
BE234
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Šis uzdevums ietver: • Sliežu atjaunošana starp Elisabethlaan un Mortsel Kuijpers pieturu; • Tramvaju peronu atjaunošana; • Koninklijkebaan galapunktā esošā slēdžu kompleksa atjaunošana; • Galapunkta sliežu atjaunošana; • Sliežu atjaunošana; • Krustojumu, pārejas ierīču, izplešanās ierīču un slēdžu vadības ierīču piegāde un uzstādīšana.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

78 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

11551_CI Spoorvernieuwing Grotesteenweg - deel 1.pdfPDF
11551_CI Spoorvernieuwing Grotesteenweg - dee...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

11551_CI Spoorvernieuwing Grotesteenweg.pdfPDF
11551_CI Spoorvernieuwing Grotesteenweg.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

11551_Document voor inschrijver.pdfPDF
11551_Document voor inschrijver.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2a-Standaard Sweco 20191115(4011592020).pdfPDF
2a-Standaard Sweco 20191115(4011592020).pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_DP_BT_01.pdfPDF
AB_DP_BT_01.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_DP_NT_01.pdfPDF
AB_DP_NT_01.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_FP.pdfPDF
AB_FP.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_01.pdfPDF
AB_GP_BT_01.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_02.pdfPDF
AB_GP_BT_02.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_03.pdfPDF
AB_GP_BT_03.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_04.pdfPDF
AB_GP_BT_04.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_05.pdfPDF
AB_GP_BT_05.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_06.pdfPDF
AB_GP_BT_06.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_07.pdfPDF
AB_GP_BT_07.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_08.pdfPDF
AB_GP_BT_08.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_09.pdfPDF
AB_GP_BT_09.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_10.pdfPDF
AB_GP_BT_10.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_11.pdfPDF
AB_GP_BT_11.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_BT_12.pdfPDF
AB_GP_BT_12.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_01.pdfPDF
AB_GP_NT_01.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_02.pdfPDF
AB_GP_NT_02.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_03.pdfPDF
AB_GP_NT_03.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_04.pdfPDF
AB_GP_NT_04.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_05.pdfPDF
AB_GP_NT_05.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_06.pdfPDF
AB_GP_NT_06.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_07.pdfPDF
AB_GP_NT_07.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_08.pdfPDF
AB_GP_NT_08.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_09.pdfPDF
AB_GP_NT_09.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_10.pdfPDF
AB_GP_NT_10.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_11.pdfPDF
AB_GP_NT_11.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_GP_NT_12.pdfPDF
AB_GP_NT_12.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_LP_BT_01.pdfPDF
AB_LP_BT_01.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_LP_BT_02.pdfPDF
AB_LP_BT_02.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_LP_BT_03.pdfPDF
AB_LP_BT_03.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_LP_BT_04.pdfPDF
AB_LP_BT_04.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_LP_BT_05.pdfPDF
AB_LP_BT_05.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_LP_NT_01.pdfPDF
AB_LP_NT_01.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_LP_NT_02.pdfPDF
AB_LP_NT_02.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_LP_NT_03.pdfPDF
AB_LP_NT_03.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_LP_NT_04.pdfPDF
AB_LP_NT_04.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_LP_NT_05.pdfPDF
AB_LP_NT_05.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_01.pdfPDF
AB_SP_NT_01.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_02.pdfPDF
AB_SP_NT_02.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_03.pdfPDF
AB_SP_NT_03.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_04.pdfPDF
AB_SP_NT_04.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_05.pdfPDF
AB_SP_NT_05.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_06.pdfPDF
AB_SP_NT_06.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_07.pdfPDF
AB_SP_NT_07.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_08.pdfPDF
AB_SP_NT_08.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_09.pdfPDF
AB_SP_NT_09.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_10.pdfPDF
AB_SP_NT_10.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_11.pdfPDF
AB_SP_NT_11.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_SP_NT_12.pdfPDF
AB_SP_NT_12.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

AB_TDP_NT_01.pdfPDF
AB_TDP_NT_01.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 1 Plannenlijst Aanbesteding - Grotesteenweg spoorvernieuwing Extra Muros...DOC
Bijlage 1 Plannenlijst Aanbesteding - Grotest...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

GG1-A.pdfPDF
GG1-A.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

GG1-B.pdfPDF
GG1-B.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

GG3.pdfPDF
GG3.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

OPM01A-4011592020 - Draft.pdfPDF
OPM01A-4011592020 - Draft.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PERM SP-VB.pdfPDF
PERM SP-VB.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PERM SP-VB(ST).pdfPDF
PERM SP-VB(ST).pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PERM SP-VB(ST) vA.pdfPDF
PERM SP-VB(ST) vA.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PERM SP-VB vA.pdfPDF
PERM SP-VB vA.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PG1945 102699 - Bestek SPV ANT Grotesteenweg Extra Muros Deel I-II-V-VI (2).pdfPDF
PG1945 102699 - Bestek SPV ANT Grotesteenweg ...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PG1945 102699- invuldocument vierde deel bijlage 8.docxDOC
PG1945 102699- invuldocument vierde deel bijl...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PG1945 102699 - invuldocument vijfde deel inschrijvingsbiljet.docxDOC
PG1945 102699 - invuldocument vijfde deel ins...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PG1945 102699 SPV ANT Grotesteenweg Extra Muros Bestek Deel III-IV.pdfPDF
PG1945 102699 SPV ANT Grotesteenweg Extra Mur...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PG1945 102699 SPV ANT Grotesteenweg Extra Muros Bestek Deel III-IV_TWB1.pdfPDF
PG1945 102699 SPV ANT Grotesteenweg Extra Mur...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PG1945 Bijlages.zipZIP
PG1945 Bijlages.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PG1945_Grotesteenweg Extra Muros.dwgDOC
PG1945_Grotesteenweg Extra Muros.dwg

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

RAP01A-4111592024 infra SOP-COMPL.pdfPDF
RAP01A-4111592024 infra SOP-COMPL.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Samenvattende OpmetingInventaris v2_25-06-2026_12-35-15.xlsxXLS
Samenvattende OpmetingInventaris v2_25-06-202...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

eBestekmaker_v1.39_PG0971_GROTESTEENWEG EM.xlsmXLS
Samenvattende OpmetingInventaris v2_29-05-202...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Samenvattende OpmetingInventaris v2_30-06-2026_11-34-54.xlsxXLS
Samenvattende OpmetingInventaris v2_30-06-202...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

TEK01A-4011592020-draft.pdfPDF
TEK01A-4011592020-draft.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

VERV SP-PLB.pdfPDF
VERV SP-PLB.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

VERV SP-VB.pdfPDF
VERV SP-VB.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai