Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Bijušās ēkas „Gromada” telpu pārbūve un pielāgošana Targowa ielā 18 KjelcēĢimenes profilakses nodaļas vajadzībām

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 17. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Būvniecība
Atsauce
2026/BZP 00315807/01
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Świętokrzyskie, Polija
Publicēts
2026. gada 25. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 30. jūnijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 10. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 17. jūlijā

Uzvaras varbūtībaPRO
🔒
Uzlabot uz Profesionālo
Skatiet savu aprēķināto uzvaras varbūtību, pamatojoties uz vēsturiskiem datiem.
Uzlabot uz Profesionālo →
Pircēja analītikaPRO
🔒
Atbloķējiet pircēja analītiku
Skatiet izdevumu modeļus, vēlamās procedūras un vairāk.
Uzlabot uz Profesionālo →
Sektora ieskatiPRO
🔒
Atbloķējiet sektora ieskatus
Skatiet vidējās uzvaras cenas, konkurences līmeņus un tirgus tendences.
Uzlabot uz Profesionālo →
Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
Świętokrzyskie
Tips
Būvniecība
Tirgus salīdzinājums
Vidējā uzvarētāja cena
€12,641,706
Vidējais piedāvājumu skaits
0.1
Konkurence
Zema
MVK uzvarētāji
86%
133,693 Analizēti iepirkumi

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Przebudowa oraz adaptacja pomieszczeń budynku po byłej „Gromadzie” przy ul. Targowej 18 w Kiecach na potrzeby Działu Profilaktyki Rodzinnej

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

16 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Notice PDFPDF
08ded6c4-455d-5269-92be-eb00017450b2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Przedmiar - modernizacja pomieszczeń ul. Targowa 18.pdfPDF
Przedmiar - modernizacja pomieszczeń ul. Targ... -- 389.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Specyfikacja_techniczna_wykonania_i_odbioru_robot GROMADA.pdfPDF
Specyfikacja_techniczna_wykonania_i_odbioru_r... -- 185.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 1_formularz OFERTA.docDOC
Załącznik nr 1_formularz OFERTA.doc -- 113.5 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 2a_oswiadczenia-art. 125-ust-5_podmiotu-udostepniajacego-zasoby.doc...DOC
Załącznik nr 2a_oswiadczenia-art. 125-ust-5_p... -- 26.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 2._oswiadczenia-art-125-ust-1-wykonawca_y.docxDOC
Załącznik nr 2._oswiadczenia-art-125-ust-1-wy... -- 31.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 3_wspólnie ubiegajacych się art. 117 ust. 4.docDOC
Załącznik nr 3_wspólnie ubiegajacych się art.... -- 96.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 4a_grupa kapitałowa.docDOC
Załącznik nr 4a_grupa kapitałowa.doc -- 96.5 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 4_Zobowiązanie podmiotu.docDOC
Załącznik nr 4_Zobowiązanie podmiotu.doc -- 100.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 5a_Zaproszenie do negocjacji_informacja o ofertach.docDOC
Załącznik nr 5a_Zaproszenie do negocjacji_inf... -- 105.5 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 5b_Zaproszenie do złożenia ofert dodatkowych.docDOC
Załącznik nr 5b_Zaproszenie do złożenia ofert... -- 120.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 5_Protokół z negocjacji.docDOC
Załącznik nr 5_Protokół z negocjacji.doc -- 83.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 6a_umowa podwykonawca.docDOC
Załącznik nr 6a_umowa podwykonawca.doc -- 95.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 6_Wzór umowy.docxDOC
Załącznik nr 6_Wzór umowy.docx -- 77.5 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 8_wykaz osób_umowa o pracę.docDOC
Załącznik nr 8_wykaz osób_umowa o pracę.doc -- 96.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SWZ_MOPR_5.2_2026.pdfPDF
SWZ_MOPR_5.2_2026.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai