Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Termomodernizacja i prace remontowo-budowlane wraz z dostosowaniem budynku dla potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami w istniejącym Zespole Szkół nr 6 – Filia w Podolanach

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 4. februārī
Līguma detaļas
Kategorija
Būvniecība
Atsauce
2026/BZP 00043005/01
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Małopolskie, Polija
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Termiņš jautājumiem

2026. gada 28. janvārī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 4. februārī

Uzvaras varbūtībaPRO
🔒
Uzlabot uz Profesionālo
Skatiet savu aprēķināto uzvaras varbūtību, pamatojoties uz vēsturiskiem datiem.
Uzlabot uz Profesionālo →
Sektora ieskatiPRO
🔒
Atbloķējiet sektora ieskatus
Skatiet vidējās uzvaras cenas, konkurences līmeņus un tirgus tendences.
Uzlabot uz Profesionālo →
Budžets
Nav izpausts
Ilgums
7 mēneši
Atrašanās vieta
Małopolskie
Tips
Būvniecība
Tirgus salīdzinājums
Vidējā uzvarētāja cena
€12,641,706
Vidējais piedāvājumu skaits
0.1
Konkurence
Zema
MVK uzvarētāji
86%
133,693 Analizēti iepirkumi

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Termomodernizacja i prace remontowo-budowlane wraz z dostosowaniem budynku dla potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami w istniejącym Zespole Szkół nr 6 – Filia w Podolanach

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

26 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

EL. PO¥UDNIOWA-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-rys.nr 07.pdfPDF
EL. PO¥UDNIOWA-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-r... -- 185.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

EL. Pα¥NOCNA-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-rys.nr 08.pdfPDF
EL. Pα¥NOCNA-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-rys... -- 185.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

EL. WSCHODNIA-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-rys.nr 05.pdfPDF
EL. WSCHODNIA-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-ry... -- 226.5 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

EL. ZACHODNIA-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-rys.nr 06.pdfPDF
EL. ZACHODNIA-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-ry... -- 184.1 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PROGRAM FUNKCJONALNO-U╜YTKOWY - PODOLANY 16.01.pdfPDF
PROGRAM FUNKCJONALNO-U╜YTKOWY - PODOLANY 16.0... -- 657.8 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PRZEKRαJ A-A KONCEPCJA - PODOLANY ZS NR 6- rys. nr 04.pdfPDF
PRZEKRαJ A-A KONCEPCJA - PODOLANY ZS NR 6- ry... -- 179.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

RZUT PARTERU-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-rys.nr 02.pdfPDF
RZUT PARTERU-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-rys... -- 1.2 MB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

RZUT PI¿TRA I-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-rys.nr 03.pdfPDF
RZUT PI¿TRA I-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-ry... -- 324.5 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

RZUT PIWNICY-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-rys.nr 01.pdfPDF
RZUT PIWNICY-KONCEPCJA-PODOLANY - ZS NR 6-rys... -- 248.3 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SYTUACJA-KONCEPCJA-PODOLANY -ZS NR 6.pdfPDF
SYTUACJA-KONCEPCJA-PODOLANY -ZS NR 6.pdf -- 3.7 MB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zaê. nr 1 do SWZ formularz oferty.docDOC
zaê. nr 1 do SWZ formularz oferty.doc -- 104.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zaê. nr 2 do SWZ oÿwiadczenie wykonawcy.docxDOC
zaê. nr 2 do SWZ oÿwiadczenie wykonawcy.docx -- 54.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zaê. nr 3 do SWZ oÿwiadczenie podmiotu trzeciego.docxDOC
zaê. nr 3 do SWZ oÿwiadczenie podmiotu trzeci... -- 52.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zaê. nr 4 do SWZ oÿwiadczenie dot. wykonawców wspólnie.docxDOC
zaê. nr 4 do SWZ oÿwiadczenie dot. wykonawców... -- 53.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zaê. nr 5 do SWZ zobowiÑzanie podmiotu trzeciego.docxDOC
zaê. nr 5 do SWZ zobowiÑzanie podmiotu trzeci... -- 53.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zaê. nr 6 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.pdfPDF
zaê. nr 6 do SWZ Projektowane postanowienia u... -- 465.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Audyt energetyczny Podolany.pdfPDF
Audyt energetyczny Podolany.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Informacja o kwocie w trybie art. 222 ust. 4 Pzp 04.02.2026.pdfPDF
Informacja o kwocie w trybie art. 222 ust. 4 ...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Informacja z otwarcia ofert 04.02.2026.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert 04.02.2026.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ogłoszenie o zamówieniu w BZP 16.01.2026.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu w BZP 16.01.2026.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ogłoszenie o zmianie w BZP 27.01.2026 r.pdfPDF
ogłoszenie o zmianie w BZP 27.01.2026 r.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SWZ Termomodernizacja Podolany.pdfPDF
SWZ Termomodernizacja Podolany.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Treść pytania i odp. oraz zmiana SWZ 27.01.2026.pdfPDF
Treść pytania i odp. oraz zmiana SWZ 27.01.20...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Wypis z mpzp Podolany.pdfPDF
Wypis z mpzp Podolany.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Zmodyf. 27.01.2026 zał. nr 1 do SWZ formularz oferty.docDOC
Zmodyf. 27.01.2026 zał. nr 1 do SWZ formularz...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Zmodyf. 27.01.2026 zał. nr 6 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.docDOC
Zmodyf. 27.01.2026 zał. nr 6 do SWZ Projektow...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai