Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Bioogļu ražošanas iekārtas ar integrētu žāvētāju projektēšana, piegāde, uzstādīšana, nodošana ekspluatācijā un uzturēšana, pamatojoties uz pirolīzes tehnoloģiju

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 23. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
PPP0N3-4973/6436/PRO/KVM/2026/00068
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE242, Belgium
Publicēts
2026. gada 25. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 16. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 16. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 23. jūlijā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
BE242
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

De engineering, de levering, de plaatsing, de opstart en het onderhoud van een installatie voor de productie van biochar op basis van pyrolyse technologie met geïntegreerde droger welke ontwaterd slib (20 – 30% droge stof) tot biochar maakt. De leverancier van de installatie is verantwoordelijk voor de end-to-end oplossing die energie neutraal dient te zijn.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

8 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

BIJLAGE 3_Life Saving Rules_2024-04-25_ENG.pdfPDF
BIJLAGE 3_Life Saving Rules_2024-04-25_ENG.pd...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

BIJLAGE 3_Life Saving Rules_2024-04-25_NL (1).pdfPDF
BIJLAGE 3_Life Saving Rules_2024-04-25_NL (1)...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ESPD_request_en.pdfPDF
ESPD_request_en.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ESPD_request_nl.pdfPDF
ESPD_request_nl.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PROKVM202600068_2026_05_13_Aquafin- Bestek - Selectieleidraad V10.pdfPDF
PROKVM202600068_2026_05_13_Aquafin- Bestek - ...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PROKVM202600068_2026_06_18_Aquafin - Bestek - Inschrijvingsformulier - V07.docxDOC
PROKVM202600068_2026_06_18_Aquafin - Bestek -...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PROKVM202600068_2026_07_13_Aquafin - Bestek - Vragen en Antwoorden V1.pdfPDF
PROKVM202600068_2026_07_13_Aquafin - Bestek -...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai