Reikia konkursų eksperto pagalbos? Žiūrėk mūsų konkursų rengimo paslaugą
Atgal į konkursus

A15 - Horion-Hozémont greitkelio aptarnavimo zonos - Sanitarinių patalpų valymas ir priežiūra

Uždarytas
Galutinis terminas
Liko 0 dienų
2026 m. rugsėjo 1 d.
Informacija apie sutartį
Kategorija
Kita
Nuoroda
O8.10.01-26-1868
Vertė
Neatskleista
Vieta
BE332, Belgium
Paskelbta
2026 m. rugpjūčio 25 d.
CPV kodas
Projekto grafikas

Konkursas paskelbtas

2026 m. rugpjūčio 6 d.

Klausimų pateikimo terminas

2026 m. rugpjūčio 25 d.

Pasiūlymų pateikimo terminas

2026 m. rugsėjo 1 d.

Biudžetas
Neatskleista
Trukmė
3 mėnesių
Vieta
BE332
Tipas
Kita

Originalus konkurso aprašymas

Le présent marché est un marché de service. Il concerne le nettoyage et l’entretien des installations sanitaires implantées sur les 2 aires autoroutières de Horion-Hozémont (A15/E42) pour une période de 6 mois (du 01/10/26 au 31/03/2027), reconductible pour 2 périodes de 6 mois.

Rizikos analizė

Rizikos analizė dar nepasiekiama šios šalies konkursams. Šiuo metu palaikomos: Estija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Danija, Nyderlandai, Norvegija ir Suomija.

Laimėjimo strategija

Gaukite dirbtinio intelekto parengtą laimėjimo strategiją, pritaikytą šiam konkursui. Apima laimėjimo tikimybės balą, pagrindines galimybes ir iššūkius, rekomenduojamas pasiūlymo sritis, konkurencinės padėties analizę ir praktinius patarimus jūsų galimybėms maksimizuoti.

Prisijungti

Konkurentai

Atnaujinkite, kad matytumėte, kurios įmonės greičiausiai pateiks pasiūlymą šiam konkursui, remiantis istoriniais viešųjų pirkimų duomenimis.

Prisijungti

Reikalavimai ir kvalifikacija

Dirbtinis intelektas išrenka ir susistemina visus reikalavimus iš konkurso dokumentų — privalomus kvalifikacinius reikalavimus, technines specifikacijas, finansines sąlygas ir pateikimo taisykles — aiškiai suskirstytus, kad tiksliai žinotumėte, ko reikia pasiūlymui pateikti.

Prisijungti

Pagrindiniai reikalavimai

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumentai

Yra 5 dokumentų su AI santraukomis

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

26-1868 CSC signé VF.pdfPDF
26-1868 CSC signé VF.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

26-1868 Métré récapitulatif.xlsXLS
26-1868 Métré récapitulatif.xls

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Comment soumettre une offre.docxDOC
Comment soumettre une offre.docx

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Voies de recours - Conseil d'Etat (1).pdfPDF
Voies de recours - Conseil d'Etat (1).pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Dokumentų peržiūra

Prisiregistruokite, kad peržiūrėtumėte dokumentų santraukas ir analizę

Kokybės įvertinimas

Išsami konkurso kokybės analizė, vertinanti teisinę atitiktį, aiškumą, išsamumą, sąžiningumą, praktiškumą, duomenų nuoseklumą ir tvarumą 0–100 skalėje su detalia analize ir rekomendacijomis.

Prisijungti

Įtraukti į „Pipeline“