Reikia konkursų eksperto pagalbos? Žiūrėk mūsų konkursų rengimo paslaugą
Atgal į konkursus

RFT for the Provision of Agency Recruitment – Catering Services to the Houses of the Oireachtas Catering Facilities.

Uždarytas

Pateikimo terminas pasibaigė

Šio konkurso pateikimo terminas pasibaigė ir paraiškos nebepriimamos. Žemiau pateikta informacija saugoma informaciniais tikslais.

Naršyti aktyvius konkursus
Galutinis terminas
Pasibaigęs
2026 m. sausio 22 d.
Informacija apie sutartį
Kategorija
Kita
Nuoroda
2025/1021
Vertė
€850,000
Vieta
Dublin, Ireland
Paskelbta
2026 m. rugpjūčio 26 d.
CPV kodas
Projekto grafikas

Konkursas paskelbtas

2026 m. sausio 8 d.

Klausimų pateikimo terminas

2026 m. sausio 15 d.

Pasiūlymų pateikimo terminas

2026 m. sausio 22 d.

Biudžetas
€850,000
Trukmė
48 mėnesių
Vieta
Dublin
Tipas
Kita

Originalus konkurso aprašymas

In summary, the Services comprise: The provision of Agency Staff to the Houses of the Oireachtas Catering Facilities. For the purposes of this tender “Agency Recruitment – Catering Services” are defined as: the provision by a recruitment agency of agency personnel on a temporary basis to supplement core catering, kitchen and bar staff as and when required.

Rizikos analizė

Rizikos analizė dar nepasiekiama šios šalies konkursams. Šiuo metu palaikomos: Estija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Danija, Nyderlandai, Norvegija ir Suomija.

Laimėjimo strategija

Gaukite dirbtinio intelekto parengtą laimėjimo strategiją, pritaikytą šiam konkursui. Apima laimėjimo tikimybės balą, pagrindines galimybes ir iššūkius, rekomenduojamas pasiūlymo sritis, konkurencinės padėties analizę ir praktinius patarimus jūsų galimybėms maksimizuoti.

Prisijungti

Konkurentai

Atnaujinkite, kad matytumėte, kurios įmonės greičiausiai pateiks pasiūlymą šiam konkursui, remiantis istoriniais viešųjų pirkimų duomenimis.

Prisijungti

Reikalavimai ir kvalifikacija

Dirbtinis intelektas išrenka ir susistemina visus reikalavimus iš konkurso dokumentų — privalomus kvalifikacinius reikalavimus, technines specifikacijas, finansines sąlygas ir pateikimo taisykles — aiškiai suskirstytus, kad tiksliai žinotumėte, ko reikia pasiūlymui pateikti.

Prisijungti

Pagrindiniai reikalavimai

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumentai

Yra 5 dokumentų su AI santraukomis

1. UPDATED Agency Recruitment RFT, 16 Jan 2026.pdfPDF
1. UPDATED Agency Recruitment RFT, 16 Jan 202...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

2. Agency Recruitment, Tender Response Document, 7 Jan 2026.docxDOC
2. Agency Recruitment, Tender Response Docume...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

3. Agency Recruitment Pricing Schedule, 7 Jan 2026 .xlsxXLS
3. Agency Recruitment Pricing Schedule, 7 Jan...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

4. Appendix 7, Multi Party Framework Cascade Terms and Conditions.docxDOC
4. Appendix 7, Multi Party Framework Cascade ...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Contract Notice PDFPDF
7278946_contract_notice.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Dokumentų peržiūra

Prisiregistruokite, kad peržiūrėtumėte dokumentų santraukas ir analizę

Kokybės įvertinimas

Išsami konkurso kokybės analizė, vertinanti teisinę atitiktį, aiškumą, išsamumą, sąžiningumą, praktiškumą, duomenų nuoseklumą ir tvarumą 0–100 skalėje su detalia analize ir rekomendacijomis.

Prisijungti

Įtraukti į „Pipeline“