Reikia konkursų eksperto pagalbos? Žiūrėk mūsų konkursų rengimo paslaugą
Atgal į konkursus

Penkių (5) vieno tiekėjo pagrindų sutarčių sudarymas profesinėms paslaugoms teikti St Vincent's University Hospital (SVUH) kapitaliniams ir kitiems darbams

Atviras
Galutinis terminas
Liko 22 dienų
2026 m. rugsėjo 25 d.
Informacija apie sutartį
Kategorija
Kita
Nuoroda
SVUH-26015
Vertė
€10,000,000
Vieta
IE, Ireland
Paskelbta
2026 m. rugpjūčio 26 d.
CPV kodas
Projekto grafikas

Konkursas paskelbtas

2026 m. rugpjūčio 6 d.

Klausimų pateikimo terminas

2026 m. rugsėjo 18 d.

Pasiūlymų pateikimo terminas

2026 m. rugsėjo 25 d.

Biudžetas
€10,000,000
Trukmė
48 mėnesių
Vieta
IE
Tipas
Kita

Originalus konkurso aprašymas

Notes and instructions: Please upload your submission as a single compressed (.zip) file using standard tools such as "WinZip" or equivalent. Please specify in your overarching folder filename if you have used other tools, such as 7zip or equivalent. Please allow ample time in advance of the expiry of the deadline for submissions, for you to submit and upload your offer. Please avail of the guidance videos and material available in the "Help" section of eTenders.gov.ie. The deadline for submissi

Rizikos analizė

Rizikos analizė dar nepasiekiama šios šalies konkursams. Šiuo metu palaikomos: Estija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Danija, Nyderlandai, Norvegija ir Suomija.

Laimėjimo strategija

Gaukite dirbtinio intelekto parengtą laimėjimo strategiją, pritaikytą šiam konkursui. Apima laimėjimo tikimybės balą, pagrindines galimybes ir iššūkius, rekomenduojamas pasiūlymo sritis, konkurencinės padėties analizę ir praktinius patarimus jūsų galimybėms maksimizuoti.

Prisijungti

Konkurentai

Atnaujinkite, kad matytumėte, kurios įmonės greičiausiai pateiks pasiūlymą šiam konkursui, remiantis istoriniais viešųjų pirkimų duomenimis.

Prisijungti

Reikalavimai ir kvalifikacija

Dirbtinis intelektas išrenka ir susistemina visus reikalavimus iš konkurso dokumentų — privalomus kvalifikacinius reikalavimus, technines specifikacijas, finansines sąlygas ir pateikimo taisykles — aiškiai suskirstytus, kad tiksliai žinotumėte, ko reikia pasiūlymui pateikti.

Prisijungti

Pagrindiniai reikalavimai

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumentai

Yra 8 dokumentų su AI santraukomis

Contract Notice PDFPDF
8771705_contract_notice.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

SVUH-260015 Appendix 10 - SVUH Standard Terms and Conditions for SOWs.pdfPDF
SVUH-260015 Appendix 10 - SVUH Standard Terms...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

SVUH-26015 Appendix 5 - Model Framework Agreement and Statement of Works (SOW).d...DOC
SVUH-26015 Appendix 5 - Model Framework Agree...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

SVUH-26015 Appendix 6 - COE1_v2.j_Consultancy_Technical_30-09-2024.docxDOC
SVUH-26015 Appendix 6 - COE1_v2.j_Consultancy...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

SVUH-26015 Appendix 8 - Tenderer's Response Document.docxDOC
SVUH-26015 Appendix 8 - Tenderer's Response D...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

SVUH-26015 Appendix 9 - European Single Procurement Document.pdfPDF
SVUH-26015 Appendix 9 - European Single Procu...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

SVUH-26015_Clarification Schedule_ v1.0.pdfPDF
SVUH-26015_Clarification Schedule_ v1.0.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

SVUH-26015 Framework Agreements for Professional Services for Minor Works at SVU...DOC
SVUH-26015 Framework Agreements for Professio...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Dokumentų peržiūra

Prisiregistruokite, kad peržiūrėtumėte dokumentų santraukas ir analizę

Kokybės įvertinimas

Išsami konkurso kokybės analizė, vertinanti teisinę atitiktį, aiškumą, išsamumą, sąžiningumą, praktiškumą, duomenų nuoseklumą ir tvarumą 0–100 skalėje su detalia analize ir rekomendacijomis.

Prisijungti

Įtraukti į „Pipeline“