Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Hulevesien hallinta Kwiatkowskiego, Targowa ja osittain 8. maaliskuuta kaduilta Niskossa

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
27. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Rakentaminen
Viite
2026/BZP 00336010/01
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Podkarpackie, Puola
Julkaistu
25. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

10. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

20. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

27. heinäkuuta 2026

VoittotodennäköisyysPRO
🔒
Päivitä Professional-tasolle
Näe arvioitu voittotodennäköisyytesi historiallisen datan perusteella.
Päivitä ammattilaiseksi →
Ostajan tiedusteluPRO
🔒
Avaa ostajan tiedustelu
Näe kulutusmallit, suositellut menettelyt ja paljon muuta.
Päivitä ammattilaiseksi →
Toimialan näkemyksetPRO
🔒
Avaa toimialan näkemykset
Näe keskimääräiset voittajahinnat, kilpailutasot ja markkinatrendit.
Päivitä ammattilaiseksi →
Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Podkarpackie
Tyyppi
Rakentaminen
Markkinoiden vertailu
Keskim. voittajahinta
€12,641,706
Keskim. tarjoukset
0.1
Kilpailu
Matala
PK-yritys voittajat
86%
133,693 analysoitua tarjouskilpailua

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Zagospodarowanie wód opadowych z rejonu ulic: Kwiatkowskiego, Targowej i części ul. 8 Marca w Nisku

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

11 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Notice PDFPDF
08dede68-0deb-4534-ebd1-6500012ab622.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Ogłoszenie o zamówieniu 17.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu 17.pdf -- 395.3 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SWZ wody opadowe 17.pdfPDF
SWZ wody opadowe 17.pdf -- 1.0 MB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 2 Oświadczenie o wykluczeniu 17.docxDOC
Załącznik nr 2 Oświadczenie o wykluczeniu 17.... -- 361.4 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 3 Oswiadczenie warunki 17.docxDOC
Załącznik nr 3 Oswiadczenie warunki 17.docx -- 364.4 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 4 Zobowiazanie 17.docxDOC
Załącznik nr 4 Zobowiazanie 17.docx -- 362.3 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 5 grupa kapitałowa 17.docxDOC
Załącznik nr 5 grupa kapitałowa 17.docx -- 365.8 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 6 Oświadczenie wspolnych 17.docxDOC
Załącznik nr 6 Oświadczenie wspolnych 17.docx -- 360.9 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 7 Projekt umowy 17.pdfPDF
Załącznik nr 7 Projekt umowy 17.pdf -- 516.4 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 8 wykaz osob 17.docxDOC
Załącznik nr 8 wykaz osob 17.docx -- 364.2 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 9 Dokumentacja 17PDF
Załącznik nr 9 Dokumentacja 17.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin