Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Avoin menettely erikoistuneen teknisen avun tarjoamiseksi keskinäisten vakuutusyhtiöiden ja kansallisten keskinäisten vakuutusyhtiöiden valvontavirastolle sen toimivaltaan kuuluvissa asioissa, jotka koskevat rahoitusalan digitaalisen toimintakyvyn ja häiriönsietokyvyn säädöksen (DORA) soveltamista keskinäisiin vakuutusyhtiöihin

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
24. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
OCM-CDZ-003-2026-DORA
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE100, Belgium
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

24. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

17. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

24. elokuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
3 kuukautta
Sijainti
BE100
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Le présent marché a pour objet la fourniture d'une assistance technique spécialisée au profit de l'Office de contrôle des mutualités et des unions nationales de mutualités dans le cadre de ses compétences relatives à l'application du règlement sur la résilience opérationnelle numérique du secteur financier (DORA) à l'égard des sociétés mutualistes d'assurance

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

7 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek OCM-CDZ-003-2026-DORA_corrigendum.pdfPDF
Bestek OCM-CDZ-003-2026-DORA_corrigendum.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek OCM-CDZ-003-2026-DORA.docxDOC
Bestek OCM-CDZ-003-2026-DORA.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CSC OCM-CDZ-003-2026-DORA_corrigendum.pdfPDF
CSC OCM-CDZ-003-2026-DORA_corrigendum.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CSC OCM-CDZ-003-2026-DORA.docxDOC
CSC OCM-CDZ-003-2026-DORA.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-e51fc082-3175-4630-b222-be341d3e...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ESPD_request_NL.pdfPDF
espd-request-e51fc082-3175-4630-b222-be341d3e...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin