Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Osallistuminen markkinakonsultaatioon LIEGE-GUILLEMINS-asemalla, F&B-konsepti – KOKO PÄIVÄN

Avoin
Määräaika
29 päivää jäljellä
30. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
CM019BU2026-0012902
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE332, Belgium
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

22. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

23. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

30. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
96 kuukautta
Sijainti
BE332
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

SNCB etsii liikennöitsijää Liège-Guilleminsin aseman 'KOKO PÄIVÄN' konseptin toteuttamiseksi. Odotettu konsepti on moderni ja viihtyisä 'koko päivän' palvelu, joka on suunniteltu matkustajien ja työmatkalaisten palvelemiseksi eri vuorokaudenaikoina. Sen on yhdistettävä laadukas ravintolatarjonta, käytännölliset mukaan otettavat ja paikan päällä nautittavat ratkaisut, kiitos sopivan istumapaikkojen määrän. Tarjous sisältää tuotteita

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

9 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2. Algemene voorwaarden - Maandelijkse variabele - VF - 1.5 - DEF.pdfPDF
2. Algemene voorwaarden - Maandelijkse variab...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2. Conditions générales - Variable Mensuel - VF - 1.5 - DEF.pdfPDF
2. Conditions générales - Variable Mensuel - ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Addendum date remise offres LGG-All day long_22 06 2026.pdfPDF
Addendum date remise offres LGG-All day long_...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

4. Charte CSR SNCB_Concessionnaires_V5.pdfPDF
Charte CSR SNCB_Concessionnaires_V5.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CM019BU2026-0012902_LGG_All Day Long_Fr_PROMO.pdfPDF
CM019BU2026-0012902_LGG_All Day Long_Fr_PROMO...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

3. COM - Formulaire d'offre - VF_100ans.docxDOC
COM - Formulaire d'offre - VF_100ans.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

3. COM - Offerteformulier - VF_100jaar.docxDOC
COM - Offerteformulier - VF_100jaar.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

4. CSR Charter NMBS ConcessiesV5.pdfPDF
CSR Charter NMBS ConcessiesV5.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin