Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

CPAS Forestin ja MR-MRS Le Val des Rosesin keskushallinnon rakennusten teknisten laitteistojen yleinen huolto

Avoin
Määräaika
9 päivää jäljellä
10. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
2025-119
Arvo
€362,160
Sijainti
BE100, Belgium
Julkaistu
25. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

14. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

3. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

10. syyskuuta 2026

Budjetti
€362,160
Kesto
6 kuukautta
Sijainti
BE100
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Maintenance générale et dépannage des installations techniques des bâtiments administratifs du CPAS de Forest et de la Maison de repos et de soins Le Val des Roses.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

3 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026_04_30_Bestek - Maintenance générale v3 finale.pdfPDF
2026_04_30_Bestek - Maintenance générale v3 f...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026_04_30_CCH - Maintenance générale v5 finale.pdfPDF
2026_04_30_CCH - Maintenance générale v5 fina...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin