Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

UCL SA 2025.43: Puite sopimus audiovisuaalisten laitteiden toimitukseen, asennukseen, integrointiin ja ylläpitoon kaikissa UCLouvainin tiloissa ja paikoissa

Avoin
Määräaika
3 päivää jäljellä
30. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
UCL SA 2025.43
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE310, Belgium
Julkaistu
20. syyskuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

21. syyskuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

23. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

30. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
4 kuukautta
Sijainti
BE310
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

ACCORD-CADRE RELATIF A LA FOURNITURE, L’INSTALLATION, L’INTEGRATION ET LA MAINTENANCE DU MATERIEL AUDIOVISUEL POUR L’ENSEMBLE DES LOCAUX ET SUR LES DIFFERENTS SITES DE L’UCLOUVAIN Compte tenu de la spécificité du marché, des visites obligatoires sont programmées. Les modalités de participation sont mentionnées dans les documents de marché. Toute offre remise par un soumissionnaire qui n’aurait pas participé à une des visites obligatoires sera déclarée irrégulière et rejetée de la procédure. Les

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

19 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.06.17 UCL SA 2025.43 annexe 1 vademecum dume.docxDOC
2026.06.17 UCL SA 2025.43 annexe 1 vademecum ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.06.17 UCL SA 2025.43 annexe 2 engagement tiers.docxDOC
2026.06.17 UCL SA 2025.43 annexe 2 engagement...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.06.17 UCL SA 2025.43 annexe 3 tableau CA.docxDOC
2026.06.17 UCL SA 2025.43 annexe 3 tableau CA...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.06.17 UCL SA 2025.43 annexe 4 tableau ref.docxDOC
2026.06.17 UCL SA 2025.43 annexe 4 tableau re...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.06.17 UCL SA 2025.43 annexe 5 techniciens pressentis.docxDOC
2026.06.17 UCL SA 2025.43 annexe 5 technicien...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.06.29 UCL SA 2025.43 annexe 10 inventaire .xlsxXLS
2026.06.29 UCL SA 2025.43 annexe 10 inventair...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.06.29 UCL SA 2025.43 annexe 11 DNSH .docxDOC
2026.06.29 UCL SA 2025.43 annexe 11 DNSH .doc...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.06.29 UCL SA 2025.43 annexe 8 principales marques.docxDOC
2026.06.29 UCL SA 2025.43 annexe 8 principale...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.07.03 UCL SA 2025.43 annexe 12 b ESPD_request_fr.pdfPDF
2026.07.03 UCL SA 2025.43 annexe 12 b ESPD_re...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.07.03 UCL SA 2025.43 annexe 7 détails 10 locaux_.docxDOC
2026.07.03 UCL SA 2025.43 annexe 7 détails 10...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.07.06 UCL SA 2025.43 annexe 9 formulaire d'offre.docxDOC
2026.07.06 UCL SA 2025.43 annexe 9 formulaire...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.07.09 UCL SA 2025.43 annexe 6 clauses sécurité.docxDOC
2026.07.09 UCL SA 2025.43 annexe 6 clauses sé...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026.08.03 UCL SA 2025.43 annexe 7 détails 10 locaux - revu suite questions.docxDOC
2026.08.03 UCL SA 2025.43 annexe 7 détails 10...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UCL SA 2025.43 avis complémentaire 2 du 11.08.2026.pdfPDF
UCL SA 2025.43 avis complémentaire 2 du 11.08...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UCL SA 2025.43 avis complémentaire 3 du 04.09.2026.pdfPDF
UCL SA 2025.43 avis complémentaire 3 du 04.09...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UCL SA 2025.43 avis complémentaire 4 du 17.09.2026.pdfPDF
UCL SA 2025.43 avis complémentaire 4 du 17.09...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UCL SA 2025.43 avis complémentaire du 03.08.pdfPDF
UCL SA 2025.43 avis complémentaire du 03.08.p...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UCL SA 2025.43 - CSC .pdfPDF
UCL SA 2025.43 - CSC .pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään