Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

VIHERALUEIDEN HOITO OUPEYEN JA VISE KUNTIEN ALUEELLA HOLLANNIN RAJALLE - ALUE L3 (2026-2027)

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
12. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
MI-O8.09.01-26-1115
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE332, Belgium
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

10. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

5. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

12. elokuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
6 kuukautta
Sijainti
BE332
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Le présent marché a notamment pour objet : Le débroussaillage, le fauchage et le nettoyage des berges et des dépendances en rive gauche et en rive droite, de la Basse-Meuse, du canal Albert, du canal de jonction à Visé et du canal de Lanaye, en province de Liège à partir du pont d’Hermalle-sous-Argenteau jusqu’à Kanne (province du Limbourg) sur le canal Albert, et sur la Meuse, depuis le pont 27 de l'autoroute E40 jusqu’à et y compris le canal de Lanaye ; L’abattage et la taille d'arbres et d

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

9 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2613 - inventaire électronique Entretien espaces verts L3 (26-27) (JJ 260504).xl...XLS
2613 - inventaire électronique Entretien espa...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2613 - inventaire récapitulatif Entretien espaces verts L3 (26-27) (JJ 260504).p...PDF
2613 - inventaire récapitulatif Entretien esp...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2613 - récapitulatif formules révision Entretien espaces verts L3 (26-27) (JJ 26...PDF
2613 - récapitulatif formules révision Entret...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2613 - Tableau des evacuations Entretien espaces verts L3 (26-27) (JJ 260504).xl...XLS
2613 - Tableau des evacuations Entretien espa...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Annexes.zipZIP
Annexes.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CSCH signé.pdfPDF
CSCH signé.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Recours au conseil d'Etat_2026.pdfPDF
Recours au conseil d'Etat_2026.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Sites de collecte déchets L3 (26-27).zipZIP
Sites de collecte déchets L3 (26-27).zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin