Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Kivetyksen huolto ja jalankulkijoiden ylityspaikan rakentaminen Quai Van Benedenille 4020 LIÈGE

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
24. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
GEP/2026-503/T
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE332, Belgium
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

20. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

17. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

24. elokuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
1 kuukautta
Sijainti
BE332
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Entretien de la zone pavée et création d'un passage piéton quai Van Beneden à 4020 Liège, comprenant : entretien de pavage, substitution de pavage, reprofilage de la fondation, marquages.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

10 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026-503 - Annexes MAO - Déchets.pdfPDF
2026-503 - Annexes MAO - Déchets.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026-503 - Annexes MAO - Formules de révision.pdfPDF
2026-503 - Annexes MAO - Formules de révision...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026-503 - CSC signé.PDFPDF
2026-503 - CSC signé.PDF

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026-503 - Métré récapitulatif.pdfPDF
2026-503 - Métré récapitulatif.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026-503 - Métré récapitulatif.XLSXLS
2026-503 - Métré récapitulatif.XLS

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026-503 - Organisation et sécurité.pdfPDF
2026-503 - Organisation et sécurité.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026-503 - PGSS.pdfPDF
2026-503 - PGSS.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2026-503 - Plan AD1 - Situation projetée.pdfPDF
2026-503 - Plan AD1 - Situation projetée.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bon d'évacuation des déchets - Modèle.pdfPDF
Bon d'évacuation des déchets - Modèle.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin