Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Puitesopimus IT-profiilien käyttöönotosta Flanderin parlamentille ja Flanderin parlamenttiin liittyville laitoksille

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
20. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
I030_004
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE100, Belgium
Julkaistu
27. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

17. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

13. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

20. elokuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
6 kuukautta
Sijainti
BE100
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Deze raamovereenkomst betreft het inzetten van IT-profielen voor het Vlaams Parlement en de aan het Vlaams Parlement verbonden instellingen en is verdeeld in de volgende percelen: Perceel 1: Oracle ontwikkeling - Perceel 2: Oracle beheer - Perceel 3: Microsoft Office 365 ontwikkeling - Perceel 4: Microsoft Dynamics 365 ontwikkeling - Perceel 5: Veiligheid

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

7 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

I030_004_bestek_incl_bijlage_D1_offerteformulier.docxDOC
I030_004_bestek_incl_bijlage_D1_offerteformul...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

I030_004_bijlage_D2_inventaris.xlsxXLS
I030_004_bijlage_D2_inventaris.xlsx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

I030_004_bijlage_D3_Uniform_Europees_Aanbestedingsdocument.pdfPDF
I030_004_bijlage_D3_Uniform_Europees_Aanbeste...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

I030_004_bijlage_D4_verbintenis_terbeschikkingstelling_middelen.docxDOC
I030_004_bijlage_D4_verbintenis_terbeschikkin...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

I030_004_bijlage_D5_gevraagde_profielen.docxDOC
I030_004_bijlage_D5_gevraagde_profielen.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

I030_004_bijlage_D6_formulier_voorgestelde_persoon.docxDOC
I030_004_bijlage_D6_formulier_voorgestelde_pe...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin