Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Mekaaninen huolto sekä pumppujen, vaihteistojen, sekoittimien ja potkurien toimitus ja kunnostus

Avoin
Määräaika
18 päivää jäljellä
21. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
588456
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Netherlands
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

15. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

14. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

21. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Netherlands
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Mechanisch onderhoud op rioolwaterzuiveringsinstallaties, rioolgemalen en peil regulerende objecten & Leveringen en reviseren van mechanische componenten.
EU-rahoitteinen

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • EU funding compliance required

Asiakirjat

14 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

TN588456 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN588456 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 241.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 10 Adressenlijst objecten Waterketen mech onderhoudDOC
Bijlage 10 Adressenlijst objecten Waterketen ... -- 97.0 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 2 P1 opgave gegevens omtrent technische bekwaamheid Mechanisch onderhoudDOC
Bijlage 2 P1 opgave gegevens omtrent technisc... -- 55.0 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 2 P2 opgave geg omtr techn bekwaamheid levering en revisies componentDOC
Bijlage 2 P2 opgave geg omtr techn bekwaamhei... -- 55.4 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 4b AWIV-2018 (inkoopvoorwaarden voor leveringen)DOC
Bijlage 4b AWIV-2018 (inkoopvoorwaarden voor ... -- 251.9 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 4c AWVODI-2018DOC
Bijlage 4c AWVODI-2018 -- 312.1 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 4 P1 ROK Mechanisch onderhoud 13 7 26DOC
Bijlage 4 P1 ROK Mechanisch onderhoud 13 7 26 -- 255.0 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 4 P2 ROK Levering en revisie mechanische componenten 13 7 26DOC
Bijlage 4 P2 ROK Levering en revisie mechanis... -- 269.2 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 6 P1 Verklaring PSO mechanisch onderhoudDOC
Bijlage 6 P1 Verklaring PSO mechanisch onderh... -- 1.0 MB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 8 VeiligheidshuisregelsDOC
Bijlage 8 Veiligheidshuisregels -- 2.3 MB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 9 Overzicht productgroepen en merkenDOC
Bijlage 9 Overzicht productgroepen en merken -- 19.9 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Inschrijvingsbiljet perceel 1 en 2DOC
Inschrijvingsbiljet perceel 1 en 2 -- 60.2 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Inschrijvingsleidraad Mechanisch onderhoud, leveringen en revisiesDOC
Inschrijvingsleidraad Mechanisch onderhoud, l... -- 740.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

uea_588456_20260713131245DOC
uea_588456_20260713131245 -- 575.7 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin