Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Energiatehokkuuden parantaminen ja julkisten rakennusten kunnostus – STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina

Avoin
Määräaika
10 päivää jäljellä
10. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
562275
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
SK010, Slovakia
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

10. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

3. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

10. syyskuuta 2026

Tarjousten avaaminen

10. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
SK010
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Zlepšovanie energetickej hospodárnosti a obnova verejných budov – STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina
EU-rahoitteinen

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • EU funding compliance required

Asiakirjat

15 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

E.1_OBCHODNÉ PODMIENKY VEREJNÉHO OBSTARÁVATEĽA_pre časť 1.docxDOC
E.1_OBCHODNÉ PODMIENKY VEREJNÉHO OBSTARÁVATEĽ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

E.2_OBCHODNÉ PODMIENKY VEREJNÉHO OBSTARÁVATEĽA_pre časť 2.docxDOC
E.2_OBCHODNÉ PODMIENKY VEREJNÉHO OBSTARÁVATEĽ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

G.1 Výkaz výmer pre časť 1_Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia a debar...XLS
G.1 Výkaz výmer pre časť 1_Stavebné práce súv...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

G.2 Výkaz výmer pre časť 2_Dodávka a montáž fotovoltického zariadenia v objekte ...XLS
G.2 Výkaz výmer pre časť 2_Dodávka a montáž f...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

G. Projektová dokumentácia_STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina.zipZIP
G. Projektová dokumentácia_STVR Bratislava, Š...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania TED č. 2026-OJS151-00549913 zo dňa ...PDF
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Príloha č. 1 súťažných podkladov - Jednotný európsky dokument.zipZIP
Príloha č. 1 súťažných podkladov - Jednotný e...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Príloha č. 2 súťažných podkladov – Plnomocenstvo pre člena skupiny dodávateľov.d...DOC
Príloha č. 2 súťažných podkladov – Plnomocens...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Príloha č. 3 súťažných podkladov – Čestné vyhlásenie.docxDOC
Príloha č. 3 súťažných podkladov – Čestné vyh...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Príloha č. 4 súťažných podkladov – Čestné vyhlásenie uchádzača k splneniu podmie...DOC
Príloha č. 4 súťažných podkladov – Čestné vyh...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Príloha č. 5 súťažných podkladov – Vyhlásenie uchádzača.docxDOC
Príloha č. 5 súťažných podkladov – Vyhlásenie...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Príloha č. 6 súťažných podkladov – Vzorový dokument na preukázanie splnenia podm...DOC
Príloha č. 6 súťažných podkladov – Vzorový do...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Príloha č. 7 súťažných podkladov – Vzorový dokument na preukázanie splnenia podm...DOC
Príloha č. 7 súťažných podkladov – Vzorový do...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Príloha č. 8 súťažných podkladov – Vyhlásenie uchádzača o subdodávkach.docxDOC
Príloha č. 8 súťažných podkladov – Vyhlásenie...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Súťažné podklady.pdfPDF
Súťažné podklady.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin