Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Tarjouspyyntö kuumien aterioiden toimittamisesta kouluruokailujärjestelmän mukaisesti Le Chéile ETNS 20146Q:lle

Suljettu
Määräaika
0 päivää jäljellä
2. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
SM;20146Q;0826
Arvo
€665,683
Sijainti
IE062, Ireland
Julkaistu
25. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

11. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

26. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

2. syyskuuta 2026

Budjetti
€665,683
Kesto
36 kuukautta
Sijainti
IE062
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

The Board of Management of Le Chéile ETNS is seeking proposals for the provision of hot meals under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the level of DSP funding approved for each academic year. The School intends to facilitate the availability of this service each day of the school year for 381 students. The school calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

5 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8824323_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CFTLeCheileETNS20146Q.pdfPDF
CFTLeCheileETNS20146Q.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

DeedofRenunciation-V1.docxDOC
DeedofRenunciation-V1.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Licence-Version-006-externalpod-20146Q.pdfPDF
Licence-Version-006-externalpod-20146Q.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TRDLeCheile20146Q.pdfPDF
TRDLeCheile20146Q.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin