Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

100909 & HAE3006 - Hamme, RWA-liitäntä Rijbekestraat - Biezestraat – Drapstraat ja kunnan osuudet

Avoin
Määräaika
17 päivää jäljellä
18. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
100909_HAE3006
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE232, Belgium
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

5. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

11. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

18. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
8 kuukautta
Sijainti
BE232
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

100909 & HAE3006 - Hamme, RWA sluitstuk Rijbekestraat - Biezestraat – Drapstraat en gemeentelijke aandelen. ”De uit te voeren overeenkomst heeft tot doel : de uitvoering van wegen- en rioleringswerken in de Rijbekestraat en Drapstraat: de aanleg van een gescheiden stelsel en afkoppelen van opwaartse gescheiden RWA-stelsels." Deze opdracht omvat in het bijzonder: • voorbereidende opbraakwerken van bestaande verhardingen en riolering met de aansluitingen. • aanleg van semi-gescheiden riolering met

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

30 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

100909_HAE3006 plannen deel 1.zipZIP
100909_HAE3006 plannen deel 1.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

100909_HAE3006 plannen deel 2.zipZIP
100909_HAE3006 plannen deel 2.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek 100909 Drapstraat.pdfPDF
Bestek 100909 Drapstraat.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 10 Verklaring naleving minimumlonen.docxDOC
Bestek bijlage 10 Verklaring naleving minimum...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 11 nota bemalingsstudie.pdfPDF
Bestek bijlage 11 nota bemalingsstudie.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 12 terreinbeschrijvingen.pdfPDF
Bestek bijlage 12 terreinbeschrijvingen.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 13 overeenkomst bijkomende werkzone.pdfPDF
Bestek bijlage 13 overeenkomst bijkomende wer...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 14 Fluvius AANBEVELINGEN EN RICHTLIJNEN VOOR DERDEN.pdfPDF
Bestek bijlage 14 Fluvius AANBEVELINGEN EN RI...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 15 adviezen bij omgevingsvergunning.zipZIP
Bestek bijlage 15 adviezen bij omgevingsvergu...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 15 omgevingsvergunning nog bij te voegen.docxDOC
Bestek bijlage 15 omgevingsvergunning nog bij...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 16 betaling proeven.pdfPDF
Bestek bijlage 16 betaling proeven.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 17 archeologienota.zipZIP
Bestek bijlage 17 archeologienota.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 18 aanvullende bepalingen groenaanleg.pdfPDF
Bestek bijlage 18 aanvullende bepalingen groe...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 19 Aquafin richtlijnen werfpaneel.pdfPDF
Bestek bijlage 19 Aquafin richtlijnen werfpan...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 1 samenvattende opmeting.pdfPDF
Bestek bijlage 1 samenvattende opmeting.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 20 grondonderzoek.zipZIP
Bestek bijlage 20 grondonderzoek.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 21 TV ORTEC2401624 - Ondertekend rapport.pdfPDF
Bestek bijlage 21 TV ORTEC2401624 - Onderteke...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 22 SOP.zipZIP
Bestek bijlage 22 SOP.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 23 fasering.pdfPDF
Bestek bijlage 23 fasering.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 2 beschrijvende opmeting.pdfPDF
Bestek bijlage 2 beschrijvende opmeting.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 3 detailberekening hoeveelheden.zipZIP
Bestek bijlage 3 detailberekening hoeveelhede...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 4 Veiligheids en gezondheidsplan.pdfPDF
Bestek bijlage 4 Veiligheids en gezondheidsp...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 5 BIV aquafin v20241205.zipZIP
Bestek bijlage 5 BIV aquafin v20241205.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 6 type huisaansluitfiche.pdfPDF
Bestek bijlage 6 type huisaansluitfiche.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 7 risicoanalyse nutsleidingen.zipZIP
Bestek bijlage 7 risicoanalyse nutsleidingen....

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 8 Microsimulatie Drapstraat 20251223.pdfPDF
Bestek bijlage 8 Microsimulatie Drapstraat 20...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bestek bijlage 9 Klantentevredenheid als selectiecriterium.pdfPDF
Bestek bijlage 9 Klantentevredenheid als sele...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Inschrijvingsbiljet (INFRA) 100909.docxDOC
Inschrijvingsbiljet (INFRA) 100909.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

offerte 100909.xlsxXLS
offerte 100909.xlsx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin