Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Rivitalojen remontointi, uudelleenrakentaminen ja laajennus + ympäristörakentaminen Gen. Lemanstraat 1-11, 8930 Menen

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
24. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
2023/0337/01_GECOMBINEERD_MP2210_GEN. LEMANSTRAAT
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE254, Belgium
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

30. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

17. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

24. elokuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
6 kuukautta
Sijainti
BE254
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Dit dossier betreft de totaalrenovatie met innovatieve uitbreiding van oorspronkelijk 12 sociale duplexwoningen naar 8 sociale wooneenheden ,waarvan 2 kamerwoningen, en een buurthuis. Dit is een gecombineerd dossier bouw/infra, waardoor de omgevingsaanleg ook in dit dossier vervat zit. De totaalprijs is de optelsom van de delen architectuur, stabiliteit, technieken en omgeving.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

69 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2024_S_C2_IMPULS - Generaal Lemanstraat_aanzet ventilatievoorontwerp_vAB_1806202...PDF
2024_S_C2_IMPULS - Generaal Lemanstraat_aanze...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2024_S_C2_IMPULS - Generaal Lemanstraat_EPB compleet_vAB_18062026.pdfPDF
2024_S_C2_IMPULS - Generaal Lemanstraat_EPB c...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2024_S_C2_IMPULS - Generaal Lemanstraat_EPB samenvatting_vAB_18062026.pdfPDF
2024_S_C2_IMPULS - Generaal Lemanstraat_EPB s...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

22.223 ST 251217 structuurplannen AD RD (1).pdfPDF
22.223 ST 251217 structuurplannen AD RD (1).p...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 ST 251217 bestek AD RD.pdfPDF
23.223 ST 251217 bestek AD RD.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 STA 251217 meetstaat en borderel RD AD.pdfPDF
23.223 STA 251217 meetstaat en borderel RD AD...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 STA 251217 meetstaat en borderel RD AD.xlsxXLS
23.223 STA 251217 meetstaat en borderel RD AD...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 STA 251217 samenvattende meetstaat.pdfPDF
23.223 STA 251217 samenvattende meetstaat.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 TECH 251212 BRAND & VEILIGHEID.pdfPDF
23.223 TECH 251212 BRAND & VEILIGHEID.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 TECH 251212 detailmeetstaat LPi_MS.pdfPDF
23.223 TECH 251212 detailmeetstaat LPi_MS.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 TECH 251212 detailmeetstaat OUT LPi_MS.xlsxXLS
23.223 TECH 251212 detailmeetstaat OUT LPi_MS...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 TECH 251212 ELEKTRICITEIT.pdfPDF
23.223 TECH 251212 ELEKTRICITEIT.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 TECH 251212 lastenboek LPi_MS.pdfPDF
23.223 TECH 251212 lastenboek LPi_MS.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 TECH 251212 samenvattende meetstaat OUT LPi_MS.pdfPDF
23.223 TECH 251212 samenvattende meetstaat OU...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 TECH 251212 SANITAIR.pdfPDF
23.223 TECH 251212 SANITAIR.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 TECH 251212 VENTILATIE.pdfPDF
23.223 TECH 251212 VENTILATIE.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 TECH 251212 VERLICHTING.pdfPDF
23.223 TECH 251212 VERLICHTING.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

23.223 TECH 251212 VERWARMING.pdfPDF
23.223 TECH 251212 VERWARMING.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251031_MENEN_UD_DETAILS-BOOM_A3.pdfPDF
251031_MENEN_UD_DETAILS-BOOM_A3.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251031_MENEN_UD_DETAILS-HEUVEL_A3.pdfPDF
251031_MENEN_UD_DETAILS-HEUVEL_A3.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251031_MENEN_UD_DETAILS-MUUR_A2.pdfPDF
251031_MENEN_UD_DETAILS-MUUR_A2.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251031_MENEN_UD_DETAILS_VERHARDINGEN.pdfPDF
251031_MENEN_UD_DETAILS_VERHARDINGEN.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251031_MENEN_UD_DETAILS-WADI_A3.pdfPDF
251031_MENEN_UD_DETAILS-WADI_A3.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251105_MENEN_UD_NS_IP-GRONDVERZET.pdfPDF
251105_MENEN_UD_NS_IP-GRONDVERZET.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251105_MENEN_UD_NS_IP-KLIP.pdfPDF
251105_MENEN_UD_NS_IP-KLIP.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251106_MENEN_UD_BS_A2.pdfPDF
251106_MENEN_UD_BS_A2.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251107_MENEN_UD_NS_IP_A2.pdfPDF
251107_MENEN_UD_NS_IP_A2.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251107_MENEN_UD_NS_IP-BEPLANTINGSPLAN.pdfPDF
251107_MENEN_UD_NS_IP-BEPLANTINGSPLAN.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

251121_MENEN_UD_AFBRAAK_A2.pdfPDF
251121_MENEN_UD_AFBRAAK_A2.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

260112~1.PDFPDF
260112~1.PDF

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

260112_MENEN_UD_DETAILS-TERRAS_A3.pdfPDF
260112_MENEN_UD_DETAILS-TERRAS_A3.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

260112_MENEN_UD_NS-IP_A2.pdfPDF
260112_MENEN_UD_NS-IP_A2.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ADDENDUM VERVROEGDE OPLEVERING.pdfPDF
ADDENDUM VERVROEGDE OPLEVERING.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

deel1_gecombineerd_vanaf1jan2025_d79eb6 (1).pdfPDF
deel1_gecombineerd_vanaf1jan2025_d79eb6 (1).p...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

deel2_gecombineerd_vanaf1jan2025_zpf1eh.pdfPDF
deel2_gecombineerd_vanaf1jan2025_zpf1eh.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

deel3_Belgische_bekendmaking_tpfrfk.pdfPDF
deel3_Belgische_bekendmaking_tpfrfk.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

GenLemanstraat – Brand – Advies.pdfPDF
GenLemanstraat – Brand – Advies.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

GenLemanstraat – Brand – Beslissing.pdfPDF
GenLemanstraat – Brand – Beslissing.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

GenLemanstraat – Brand – Formulier voor aanvraag tot afwijking.pdfPDF
GenLemanstraat – Brand – Formulier voor aanvr...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

GenLemanstraat – Brand – Motivatiedocument.pdfPDF
GenLemanstraat – Brand – Motivatiedocument.pd...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

GenLemanstraat – Brand – Ontvankelijkheidsverklaring.pdfPDF
GenLemanstraat – Brand – Ontvankelijkheidsver...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Modelverklaring_ketenaansprakelijkheid_eerste_voorwaarde_vflhqh (2).docxDOC
Modelverklaring_ketenaansprakelijkheid_eerste...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Ontwerpadvies_20260618_Generaal Lemanstraat_Menen (1).pdfPDF
Ontwerpadvies_20260618_Generaal Lemanstraat_M...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_GEN~1.PDFPDF
UV_GEN~1.PDF

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_GEN~1.XLSXLS
UV_GEN~1.XLS

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_GEN~2.PDFPDF
UV_GEN~2.PDF

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_GEN~3.PDFPDF
UV_GEN~3.PDF

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Bijzonder Bestek.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Bijzonde...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Borderel.xlsxXLS
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Borderel...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Detailtekeningen - DEEL 1.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Detailte...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Detailtekeningen - DEEL 2.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Detailte...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Detailtekeningen - DEEL 3.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Detailte...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Detailtekeningen - DEEL 4.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Detailte...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Gedetailleerde en Samenvattende Opmeting.xl...XLS
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Gedetail...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Gedetailleerde Opmeting.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Gedetail...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Inplantingsplan Grondplannen Gevelplannen e...PDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Inplanti...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Samenvattende Opmeting.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Architectuur_Samenvat...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Asbestinventaris.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Asbestinventaris.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Binnenschrijnwerk_Borderel.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Binnenschrijnwerk_Bor...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Buitenschrijnwerk_Borderel.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Buitenschrijnwerk_Bor...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Diepsonderingsverslag.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Diepsonderingsverslag...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Omgeving_Bestek.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Omgeving_Bestek.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Omgeving_Meetstaat.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Omgeving_Meetstaat.pd...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Omgeving_Meetstaat.xlsXLS
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Omgeving_Meetstaat.xl...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UV_Gen Lemanstraat 1-11_Omgeving_Snedes.pdfPDF
UV_Gen Lemanstraat 1-11_Omgeving_Snedes.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Vergunning 4 maart 2026_!Mpuls Menen-Wervik_2025_256.pdfPDF
Vergunning 4 maart 2026_!Mpuls Menen-Wervik_2...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

VGP_Impuls_Generaal Lemanstraat_v0.0 (1).pdfPDF
VGP_Impuls_Generaal Lemanstraat_v0.0 (1).pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

VM-B_inschrijvingsformulier_I2017_ykzwms (1).docxDOC
VM-B_inschrijvingsformulier_I2017_ykzwms (1)....

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin