Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Kahden (2) kansainvälisen festivaalin - kamarimusiikki ja barokkimusiikki - järjestäminen vuodelle 2026

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
31. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
26PROC019396657
Arvo
€200,933
Sijainti
EL522, Greece
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

7. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

24. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

31. elokuuta 2026

Budjetti
€200,933
Kesto
3 kuukautta
Sijainti
EL522
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

ΤΜΗΜΑ Β : «ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2026» συμπεριλαμβανομένων των αναγκαίων υποστηρικτικών προς αυτό υπηρεσίες. | ΤΜΗΜΑ Α : «ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΜΠΑΡΟΚ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2026» συμπεριλαμβανομένων των αναγκαίων υποστηρικτικών προς αυτό υπηρεσίες.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

2 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Διακήρυξη 26PROC019396657 (PDF)PDF
26PROC019396657.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin