Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

BE3606F - RFT to Establish a Single-Supplier Framework Agreement for the Provision of Catering Services Concession for University of Galway

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
31. maaliskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
BE3606F
Arvo
€1,400,000
Sijainti
IE, Ireland
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

23. helmikuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

24. maaliskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

31. maaliskuuta 2026

Budjetti
€1,400,000
Kesto
84 kuukautta
Sijainti
IE
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

This Service Concession at the University of Galway, will involve a contract or contracts for pecuniary interest concluded in writing between University of Galway and the successful tenderer, to be known as “the Concessionaire.” The Concessionaire will be appointed under a single-party framework agreement and will be responsible for the operation, management and development of Saol Café, the University’s Social Enterprise Café located in the ILAS Building, together with the provision of associat

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

3 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
7581631_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

BE3606F-Clarification Version 1.pdfPDF
BE3606F-Clarification Version 1.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

BE3606F-Tender Documents.zipZIP
BE3606F-Tender Documents.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin