Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Keskijännitteisen (MV) kaapin ja aurinkopaneelilaitteiston toimitus, asennus, käyttöönotto ja huolto Bois de l’Abbaye -sairaalakeskuksessa – Seraingin alue

Avoin
Määräaika
7 päivää jäljellä
10. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
AD01-26
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE332, Belgium
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

25. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

3. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

10. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
5 kuukautta
Sijainti
BE332
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Il s’agit d’un marché de travaux ayant pour objet la fourniture, le placement, la mise en route et la maintenance d’une cabine Moyenne Tension (MT) et d’une installation de panneaux photovoltaïques au Centre Hospitalier Bois de l’Abbaye – Site de Seraing.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

21 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

20221024 Prescriptions techniques complémentaires CGPD VF.pdfPDF
20221024 Prescriptions techniques complémenta...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

20221025 Prescriptions techniques complémentaires télécontrôle cabine client- v2...PDF
20221025 Prescriptions techniques complémenta...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ALE Plan complet.pdfPDF
ALE Plan complet.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CONVENTION RELATIVE À LA PROTECTION ET AU TRAITEMENT DES DONNÉES.docDOC
CONVENTION RELATIVE À LA PROTECTION ET AU TRA...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CT1.pdfPDF
CT1.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CT2.pdfPDF
CT2.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CT3.pdfPDF
CT3.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CT4.pdfPDF
CT4.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Exigences de sécurité complémentaires – conformément à la norme ISO27001 2022.d...DOC
Exigences de sécurité complémentaires – confo...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Métré cabine et photovoltaique.xlsXLS
Métré cabine et photovoltaique V2.xls

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

modèle attestation de bonne exécution - cabine.docDOC
modèle attestation de bonne exécution - cabin...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

modèle attestation de bonne exécution - panneaux.docDOC
modèle attestation de bonne exécution - panne...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Modèle production garantie.xlsxXLS
Modèle production garantie.xlsx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

PH1.pdfPDF
PH1.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

PH2.pdfPDF
PH2.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

PH3.pdfPDF
PH3.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

PH4.pdfPDF
PH4.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Questionnaire des mesures minimales de protection des données .xlsxXLS
Questionnaire des mesures minimales de protec...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QUESTIONNAIRE mesures minimales de sécurité de l'information.xlsxXLS
QUESTIONNAIRE mesures minimales de sécurité d...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Cahier Spécial des Charges AD01-26.pdfDOC
V3 cahier spécial des charges AD01-26 modifié...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin