Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Puitesopimus hollannin kielen käännöksistä ja oikoluvuista englanniksi, ranskaksi ja saksaksi sekä satunnaisista englannin, ranskan ja saksan kielten käännöksistä ja oikoluvuista hollanniksi vzw Association KU Leuvenin ja Z.org KU Leuven vzw:n jäsenille

Avoin
Määräaika
5 päivää jäljellä
8. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
QVMB25-3860
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE242, Belgium
Julkaistu
26. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

11. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

1. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

8. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
4 kuukautta
Sijainti
BE242
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

QVMB25-3860 – Raamleping tõlkimiseks ja retsenseerimiseks hollandi keelest inglise, prantsuse ja saksa keelde ning aeg-ajalt tõlkimiseks ja retsenseerimiseks inglise, prantsuse ja saksa keelest hollandi keelde vzw Associatie KU Leuven ja Z.org KU Leuven vzw liikmetele.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

11 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QVMB25-3860_BEST.pdfPDF
QVMB25-3860_BEST.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QVMB25-3860_BIJLAGE 1_Lijst Associatieleden.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 1_Lijst Associatieleden.d...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QVMB25-3860_BIJLAGE 2_VERBINTENIS ONDERAANNEMER.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 2_VERBINTENIS ONDERAANNEM...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QVMB25-3860_BIJLAGE 3_OFFFORM.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 3_OFFFORM.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QVMB25-3860_BIJLAGE 3_OFFFORM.pdfPDF
QVMB25-3860_BIJLAGE 3_OFFFORM.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QVMB25-3860_BIJLAGE 4_TOEGINV.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 4_TOEGINV.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QVMB25-3860_BIJLAGE 5 _Teksten.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 5 _Teksten.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QVMB25-3860_BIJLAGE 6_e fact asso.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 6_e fact asso.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QVMB25-3860_BIJLAGE 7_VOV.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 7_VOV.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

QVMB26-3860_ADD.pdfPDF
QVMB26-3860_ADD.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin