Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Donegalin piirikunnanvaltuusto - The Two Rivers - Valuma-alue-, yhteisö- ja ilmasto-projekti, Carndonagh, Co. Donegal

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
14. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
8722496
Arvo
€35,000
Sijainti
IE041, Ireland
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

24. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

7. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

14. elokuuta 2026

Budjetti
€35,000
Kesto
13 kuukautta
Sijainti
IE041
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Donegal County Council wish to procure professional services to deliver this project over a 13-month period. The project involves catchment assessments and GIS mapping, design and delivery of educational and awareness activities, the establishment of a local catchment stewardship group, development and coordination of a source-to-sea citizen science monitoring programme, and the implementation of a pilot riparian habitat restoration project. The overall objective is to improve biodiversity, wate
EU-rahoitteinen

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • EU funding compliance required

Asiakirjat

4 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8722496_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Carn DZ _WFD_Waterbodies_GIS_ITM.zipZIP
Carn DZ _WFD_Waterbodies_GIS_ITM.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

DCC_Request for Tender Contract Open Procedure (RFT)_Two Rivers Project July 202...PDF
DCC_Request for Tender Contract Open Procedur...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

DCC_Tender Response Document Services_(TRD)_Two Rivers Project July 2026.docxDOC
DCC_Tender Response Document Services_(TRD)_T...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin