Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

AU3851C - Tarjouspyyntö ammattimaisista valokuvauspalveluista Limerickin yliopiston valmistujaisjuhliin

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
26. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
AU3851C
Arvo
€165,000
Sijainti
IE, Ireland
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

24. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

19. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

26. elokuuta 2026

Budjetti
€165,000
Kesto
36 kuukautta
Sijainti
IE
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

University of Limerick (UL) invites tenders for the provision of professional photography services for conferring ceremonies. A high-quality service from experienced / qualified individuals or companies to provide graduation photography services on an "as needed" basis to UL, with a strong customer focused ethos. Providers will need to demonstrate their services can be delivered and managed to the highest standard. UL wish to invite tenders to provide for professional photography services for Gr

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

4 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8718455_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

AU3851C - Revised Tender Documents (V2).zipZIP
AU3851C - Revised Tender Documents (V2).zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

AU3851C - Revised Tender Documents.zipZIP
AU3851C - Revised Tender Documents.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

AU3851C - Tender Documents.zipZIP
AU3851C - Tender Documents.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin