Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Julkinen palvelusopimus kaupunkikalusteiden ja pintapinnoitteiden puhdistamisesta höyryllä ja ylikuumennetulla vedellä Brysselin Midi-aseman ympäristössä

Suljettu
Määräaika
0 päivää jäljellä
2. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
26/2873
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE100, Belgium
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

29. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

26. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

2. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
5 kuukautta
Sijainti
BE100
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Le marché a pour objet le nettoyage à la vapeur et à l’eau surchauffée de mobilier urbain (poubelles publiques, potelets, panneaux de signalisation, bancs,…) et de revêtements de surface (murs et sols) aux abords de la Gare du Midi et rues adjacentes. Il est établi clairement que l’adjudicataire doit être capable d’appliquer et d’effectuer l’ensemble des méthodes décrites dans les clauses techniques du présent cahier des charges ainsi que sur l’inventaire en annexe.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

3 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

26-2873 - 2 - CSC FR.docxDOC
26-2873 - 2 - CSC FR.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

26-2873 - 2 - CSC NL.docxDOC
26-2873 - 2 - CSC NL.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin