Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

PIF 26/366 Tarjouspyyntö yhden toimittajan puitesopimuksen perustamisesta digitaalisen kartoitusjärjestelmän toimittamiseksi Atlantic Technological Universitylle (ATU)

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
10. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
PIF 26/366
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
IE04, Ireland
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

23. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

3. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

10. elokuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
48 kuukautta
Sijainti
IE04
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

The Contracting Authority proposes to conduct a competitive procurement process under the Accelerated Open Procedure to establish a single operator framework agreement for the provision of a web-based digital wayfinding solution and associated services. The scope of the framework includes the design, development, deployment, configuration, implementation, and ongoing maintenance of the solution. The initial contract will comprise the design, deployment, configuration, and maintenance of the web-

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

2 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8581419_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ATU ITT CFT 8581419.zipZIP
ATU ITT CFT 8581419.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin