Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Puola – Akkupaketit – „Uusiutuvan energian käytön tehokkuuden lisääminen investoimalla energiavarastojärjestelmien hankintaan Nowy Wiśniczin kunnassa”

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
20. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Tarvikkeet
Viite
2026/S 136-495957
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Poland, Puola
Julkaistu
26. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

17. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

13. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

20. elokuuta 2026

VoittotodennäköisyysPRO
🔒
Päivitä Professional-tasolle
Näe arvioitu voittotodennäköisyytesi historiallisen datan perusteella.
Päivitä ammattilaiseksi →
Ostajan tiedusteluPRO
🔒
Avaa ostajan tiedustelu
Näe kulutusmallit, suositellut menettelyt ja paljon muuta.
Päivitä ammattilaiseksi →
Toimialan näkemyksetPRO
🔒
Avaa toimialan näkemykset
Näe keskimääräiset voittajahinnat, kilpailutasot ja markkinatrendit.
Päivitä ammattilaiseksi →
Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Poland
Tyyppi
Tarvikkeet
Markkinoiden vertailu
Keskim. voittajahinta
€577,949
Keskim. tarjoukset
0.8
Kilpailu
Matala
PK-yritys voittajat
80%
3,625 analysoitua tarjouskilpailua

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Polska – Zestawy baterii – „Zwiększenie efektywności wykorzystania energii z odnawialnych źródeł poprzez inwestycje w zakup magazynów energii na terenie Gminy Nowy Wiśnicz”

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

16 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Notice PDFPDF
08dee3a1-3a42-fdc3-ebd1-65000155161f.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SWZ 17.07.2026.pdfPDF
SWZ 17.07.2026.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 10 Umowa powierzenia przetwarzania danych.docxDOC
załącznik nr 10 Umowa powierzenia przetwarzan...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 11 PFU magazyny Nowy Wiśnicz.pdfPDF
załącznik nr 11 PFU magazyny Nowy Wiśnicz.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 1 formularz_oferty.docxDOC
załącznik nr 1 formularz_oferty.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 2.1_oswiadczenie wykonawcy(1).docxDOC
Załącznik nr 2.1_oswiadczenie wykonawcy(1).do...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 2.2_oswiadczenie podmiotu udostępniającego zasoby(1).docxDOC
Załącznik nr 2.2_oswiadczenie podmiotu udostę...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 3 do umowy wzór gwarancji.docxDOC
Załącznik nr 3 do umowy wzór gwarancji.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 3_Oświadczenie_konsorcjantów(1).docxDOC
Załącznik nr 3_Oświadczenie_konsorcjantów(1)....

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 4_Zobowiązanie do udostępnienia zasobów(1).docxDOC
Załącznik nr 4_Zobowiązanie do udostępnienia ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 5_Oświadczenie o aktualności informacji(1).docxDOC
Załącznik nr 5_Oświadczenie o aktualności inf...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 6_Oświadczenie ws. grup kapitałowych(1).docxDOC
Załącznik nr 6_Oświadczenie ws. grup kapitało...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 7_Wykaz Dostaw.docxDOC
Załącznik nr 7_Wykaz Dostaw.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 8_Wykaz osób.docxDOC
Załącznik nr 8_Wykaz osób.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 9 - wzór umowy.pdfPDF
załącznik nr 9 - wzór umowy.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin