Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Puutarhatuotteiden, kasvien ja apuvälineiden toimitussopimus Lille'n kaupungille ja sen liitännäiskunnille Lomme ja Hellemmes - Menettelyn 2025AC012DCP osien 06-10-16-18-22 uudelleen käynnistäminen

Avoin
Määräaika
13 päivää jäljellä
16. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
26-72780
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Hauts-de-France, Ranska
Julkaistu
26. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

23. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

9. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

16. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
48 kuukautta
Sijainti
Hauts-de-France
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Le présent marché porte sur la fourniture de produits horticoles, de végétaux et d'auxiliaires à destination de la Ville de Lille et de ses communes associées de Lomme et Hellemmes. La consultation est passée selon la procédure d'Appel d'offres ouvert, conformément aux articles R2124-2 1°, R2121-2 à R2161-5 du Code de la commande publique. Il se compose de 5 lots donnant lieu chacun à un accord-cadre à émission de bons de commande, sans montant minimum et avec un montant maximum tel que défini a

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

2 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Dossier de consultation (DCE)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Avis TED (PDF)PDF
ted_509482-2026.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin