Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

LDG3005 ja LDG3006 - Ledegem, viemäröinti- ja tie-työt Knokstraat-Oekensestraat-kaduilla

Avoin
Määräaika
4 päivää jäljellä
4. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
LDG3005_LDG3006
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE256, Belgium
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

26. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

28. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

4. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
6 kuukautta
Sijainti
BE256
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

LDG3005 & LDG3006 - Ledegem, riolerings- en wegeniswerken in de Knokstraat-Oekensestraat. - het uitvoeren van de nodige voorbereidende werken (uitbraak, affrezen, …) - het uitvoeren van de nodige grondwerken, het drooghouden en het instandhouden van sleuven - het leveren van teelaarde in de nieuwe wegberm - het zeven van uitgegraven bodem en verwijderen van bodemvreemde materialen - het uitvoeren van de nodige grondwerken, het drooghouden van het baanbed - het voorzien van de nodige funderingen

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

16 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 1 - A - LED1252E - Technische bepalingen EM Type 5 - PS1 EN PS3.pdfPDF
Bijlage 1 - A - LED1252E - Technische bepalin...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 2 - A - LED1252E - Elektrisch schema - 2DWA minder dan 150IE 3x400V+N 1+...PDF
Bijlage 2 - A - LED1252E - Elektrisch schema ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 3 - Technisch verslag.pdfPDF
Bijlage 3 - Technisch verslag.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 4a - O - LED1252E-VGP.pdfPDF
Bijlage 4a - O - LED1252E-VGP.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 4b - LED1252E - Adviesnota V&Gplan.pdfPDF
Bijlage 4b - LED1252E - Adviesnota V&Gplan.pd...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 5a - Sloopopvolgingsplan.pdfPDF
Bijlage 5a - Sloopopvolgingsplan.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 5b - Conformverklaring Tracimat.pdfPDF
Bijlage 5b - Conformverklaring Tracimat.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 6 - A - LED1252E - A - Bemalingsstudie.pdfPDF
Bijlage 6 - A - LED1252E - A - Bemalingsstudi...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 7 - LED1252E - Klantentevredenheid als selectiecriterium - bijlage bij b...PDF
Bijlage 7 - LED1252E - Klantentevredenheid al...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Bijlage 8 - Basisinstructie veiligheid (BIV's).pdfPDF
Bijlage 8 - Basisinstructie veiligheid (BIV's...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

inschrijvingsbiljet.docxDOC
inschrijvingsbiljet.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

LDG3005-3006 plannen.zipZIP
LDG3005-3006 plannen.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

LDG3005-3006 samenvattende meetstaat.xlsxXLS
LDG3005-3006 samenvattende meetstaat_TB1.xlsx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

LED1252E_A_Bijzonder Bestek.pdfPDF
LED1252E_A_Bijzonder Bestek_TB01.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

LED1252E-Terechtwijzend bericht_01.pdfPDF
LED1252E-Terechtwijzend bericht_01.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin