Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lipnicy Murowanej

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
4. helmikuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Tarvikkeet
Viite
2026/BZP 00072998/01
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Małopolskie, Puola
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Kysymysten jättämisen määräaika

28. tammikuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

4. helmikuuta 2026

VoittotodennäköisyysPRO
🔒
Päivitä Professional-tasolle
Näe arvioitu voittotodennäköisyytesi historiallisen datan perusteella.
Päivitä ammattilaiseksi →
Toimialan näkemyksetPRO
🔒
Avaa toimialan näkemykset
Näe keskimääräiset voittajahinnat, kilpailutasot ja markkinatrendit.
Päivitä ammattilaiseksi →
Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Małopolskie
Tyyppi
Tarvikkeet
Markkinoiden vertailu
Keskim. voittajahinta
€57,338
Keskim. tarjoukset
1.4
Kilpailu
Matala
PK-yritys voittajat
78%
293,505 analysoitua tarjouskilpailua

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lipnicy Murowanej

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

13 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w zakresie Części nr 1.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w zakresie Części nr 2.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Oferty.docxDOC
załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Oferty.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 1.docxDOC
załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamów...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2.pdfPDF
załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamów...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docxDOC
załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o braku ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy dot. przedmiotu zamówienia.docxDOC
załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawc...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dot. przynależności do grupy kapitałowej.do...DOC
załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dot. prz...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamó...DOC
załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie wykonawc...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 8 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdfPDF
załącznik nr 8 do SWZ - Projektowane postanow...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin