Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Puhelin- ja internetkulut - Telekommunikaatiopalvelut Lasnen kunnalle - MP.AN 2026/2029 Nro 2026.007

Avoin
Määräaika
2 päivää jäljellä
3. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
PPP0GQ-2101/6240/MP.AN - 2026.007
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE310, Belgium
Julkaistu
24. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

25. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

27. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

3. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
BE310
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Le présent marché a pour objet la prestation de services de télécommunications pour les besoins de la Commune de Lasne. Le marché vise à couvrir les besoins suivants : • Les liaisons de données entre les différents sites communaux ; • La fourniture d’un accès Internet centralisé ; • La fourniture d’un trunk SIP pour la téléphonie fixe existante ; • La fourniture d’abonnements de téléphonie mobile ; • La fourniture d’un lien sécurisé de type Publilink ou équivalent pour l’accès aux applicat

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

1 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin