Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

ŚWIADCZENIE USŁUG UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W OBIEKTACH NADLEŚNICTWA GRODZISK w latach 2026-2028 - II postępowanie

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
29. joulukuuta 2025
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Palvelut
Viite
2025/BZP 00613991/01
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Wielkopolskie, Puola
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Kysymysten jättämisen määräaika

22. joulukuuta 2025

Tarjousten jättämisen määräaika

29. joulukuuta 2025

VoittotodennäköisyysPRO
🔒
Päivitä Professional-tasolle
Näe arvioitu voittotodennäköisyytesi historiallisen datan perusteella.
Päivitä ammattilaiseksi →
Ostajan tiedusteluPRO
🔒
Avaa ostajan tiedustelu
Näe kulutusmallit, suositellut menettelyt ja paljon muuta.
Päivitä ammattilaiseksi →
Toimialan näkemyksetPRO
🔒
Avaa toimialan näkemykset
Näe keskimääräiset voittajahinnat, kilpailutasot ja markkinatrendit.
Päivitä ammattilaiseksi →
Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Wielkopolskie
Tyyppi
Palvelut
Markkinoiden vertailu
Keskim. voittajahinta
€925,268
Keskim. tarjoukset
1.0
Kilpailu
Matala
PK-yritys voittajat
91%
34,641 analysoitua tarjouskilpailua

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

ŚWIADCZENIE USŁUG UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W OBIEKTACH NADLEŚNICTWA GRODZISK w latach 2026-2028 - II postępowanie

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

12 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SA.270.4.8.2025 Informacja z otwarcia ofert.docxDOC
SA.270.4.8.2025 Informacja z otwarcia ofert.d...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SA.270.4.8.2025 SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.docxDOC
SA.270.4.8.2025 SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIE...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SA.270.4.8.2025 SWZ.pdfPDF
SA.270.4.8.2025 SWZ.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał nr 1 Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu ora...DOC
zał nr 1 Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał nr 2 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o spełnianiu warunków udz...DOC
zał nr 2 Oświadczenie podmiotu udostępniające...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał nr 3 Niewiążący wzór zobowiązania do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbęd...DOC
zał nr 3 Niewiążący wzór zobowiązania do odda...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał nr 4 Wykaz usług.docDOC
zał nr 4 Wykaz usług.doc

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał nr 5 Projekt umowy.docxDOC
zał nr 5 Projekt umowy.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał nr 6A - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - Wykaz pomieszczeń.xlsXLS
zał nr 6A - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamów...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał nr 6 Opis przedmiotu zamówienia.docxDOC
zał nr 6 Opis przedmiotu zamówienia.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Zał nr 7 - Kosztorys ofertowy.xlsXLS
Zał nr 7 - Kosztorys ofertowy.xls

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin