Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

KUULUTUKSEN YHTEENVETO 16/2026-ALAPROJEKTI 6-OPS6003296-"KREETA 2021-2027-G.N.VENIZELIO-PANANIO

Avoin
Määräaika
18 päivää jäljellä
18. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
26PROC019455839
Arvo
€631,452
Sijainti
EL431, Greece
Julkaistu
24. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

16. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

11. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

18. syyskuuta 2026

Budjetti
€631,452
Kesto
39 kuukautta
Sijainti
EL431
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

ΠΕΡΙΛΗΨΗ Δ/ΞΗΣ 16/2026-ΥΠΟΕΡΓΟ 6-ΟΠΣ 6003296-ΓΝΒΠ ΜΕ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ 783.000 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ (ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ 1: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΥΟ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΩΝ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΜΕΝΝ-ΜΟΝΟΕΤΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΜΕ ΕΠΤΑΕΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ) ΓΝ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ-ΠΑΝΑΝΕΙΟ-ΥΠΟΕΡΓΟ 6-ΟΠΣ6003296, Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 462016 | ΠΕΡΙΛΗΨΗ Δ/ΞΗΣ 16/2026-ΥΠΟΕΡΓΟ 6-ΟΠΣ 6003296-ΓΝΒΠ ΜΕ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ 783.000 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ (ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ 4: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩ

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

2 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Διακήρυξη 26PROC019455839 (PDF)PDF
26PROC019455839.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin