Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Julkinen tarjouskilpailu julkisen vesialueen käyttöoikeuden myöntämiseksi, täydellisen ranta-alueen palvelun käyttöön, Praia Nortessa - Ranta-alueen palvelu E1 (pohjoiseen)

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
15. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
16757/2026
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
PT, Portugal
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

30. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

8. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

15. heinäkuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
PT
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Concurso Público para a concessão do direito de utilização do domínio público hídrico, para exploração de um apoio de praia completo, na Praia Norte - Apoio de Praia E1 (a Norte). Concessão de serviços públicos. Serviços de hotelaria, restauração e comércio a retalho

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

2 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Anúncio (Diário da República)PDF
419965798.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Peças do procedimentoDOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin