Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Jäähdytyslaitteiden sähkölaitteiden korjauspalveluiden tarjoaminen vuosille 2026–2027

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
9. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
N006/26/V00020223
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
CZ010, Czechia
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

26. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

2. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

9. heinäkuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
CZ010
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Provádění servisních oprav elektrospotřebičů s chlazením provozovaných na Krajském ředitelství policie hl. m. Prahy, na období od podpisu smlouvy až do vyčerpání finančních prostředků. (dále jen elektrospotřebiče): mobilní klimatizace, lednice, chladničky, mrazničky, mrazáky: truhlicové, zásuvkové, pultové, mrazící skříně, chladící vitríny, odvlhčovače a vysoušeče vzduchu. Seznam zařízení (viz příloha č. 1 – Seznam elektrospotřebičů).

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

1 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

187665-5 Výzva k podání nabídek_sig chladící zařízení servis.rarZIP
187665-5 Výzva k podání nabídek_sig chladící ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin