Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Radioaktiivisuuden näytteenotto- ja mittausohjelman toteuttaminen ilmakehässä, maaperässä, vesistöissä ja elintarvikeketjussa Liittovaltion ydinturvallisuusvirastolle 2027-2030

Avoin
Määräaika
27 päivää jäljellä
30. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
20260401TVA
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Belgium
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

25. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

23. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

30. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
4 kuukautta
Sijainti
Belgium
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

La surveillance radiologique du territoire belge repose notamment sur un programme de prélèvements périodiques de nombreux échantillons de différents composants environnementaux sur l’ensemble du territoire national, en particulier à proximité des sites nucléaires, en Région de Bruxelles-Capitale et à la côte belge, ainsi que sur des analyses de la radioactivité. Ce programme d’échantillonnage fait l’objet du présent marché.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

16 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-237e590b-f206-45fb-9f39-c9a051bb...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ESPD_request_NL.pdfPDF
espd-request-237e590b-f206-45fb-9f39-c9a051bb...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SRT&NORM-Bestek_2027-2030_NL_v20260622-SIGNED.pdfPDF
SRT&NORM-Bestek_2027-2030_NL_v20260622-SIGNED...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SRT&NORM-CdCharge_2027-2030_FR_v20260622-SIGNED.pdfPDF
SRT&NORM-CdCharge_2027-2030_FR_v20260622-SIGN...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-C1-Formulaire_d'offre_FR.docxDOC
TENDER-SRT-C1-Formulaire_d'offre_FR.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-C1-Offerteformulier_NL.docxDOC
TENDER-SRT-C1-Offerteformulier_NL.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-C2-C3-Specifications_Price_Tables_FR.xlsxXLS
TENDER-SRT-C2-C3-Specifications_Price_Tables_...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-C2-C3-Specifications_Price_Tables_NL.xlsxXLS
TENDER-SRT-C2-C3-Specifications_Price_Tables_...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-C5-Detection_Limits_and-Units_FR.xlsxXLS
TENDER-SRT-C5-Detection_Limits_and-Units_FR.x...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-C5-Detection_Limits_and-Units_NL.xlsxXLS
TENDER-SRT-C5-Detection_Limits_and-Units_NL.x...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-C6-Measurements_Template_v2027.01.01.xlsxXLS
TENDER-SRT-C6-Measurements_Template_v2027.01....

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-C7-Monitoring_Points_v2026.01.01_FR.xlsxXLS
TENDER-SRT-C7-Monitoring_Points_v2026.01.01_F...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-C7-Monitoring_Points_v2026.01.01_NL.xlsxXLS
TENDER-SRT-C7-Monitoring_Points_v2026.01.01_N...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-Cx-Equipment_inventory_FR.xlsxXLS
TENDER-SRT-Cx-Equipment_inventory_FR.xlsx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TENDER-SRT-Cx-Equipment_inventory_NL.xlsxXLS
TENDER-SRT-Cx-Equipment_inventory_NL.xlsx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin