Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

CON1787 Valmistettujen modulaaristen mobiilitutkimusyksiköiden (x2 kpl) toimitus, toimitus, asennus ja käyttöönotto sekä kannettavien invertterigeneraattorien toimitus mobiilitutkimusyksiköille.

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
9. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
GALW/CON1787/2025
Arvo
€200,000
Sijainti
IE, Ireland
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

9. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

2. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

9. heinäkuuta 2026

Budjetti
€200,000
Kesto
48 kuukautta
Sijainti
IE
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

University of Galway invite tenders for the following requirement, which is divided into two lots. Lot 1: Provision of Prefabricated Modular Design Mobile Research Units(x2Nos). The contracting authority requires these mobile units of transportable metal "container-type" or "portable-cabin" type, ready to use units, similar to temporary structures, that allow researchers to work on-site for extended periods, even in inclement weather. It is intended that one of the mobile portable units will be
EU-rahoitteinen

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • EU funding compliance required

Asiakirjat

6 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8368029_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Appendix 3 Terms and Conditions of Contract.pdfPDF
Appendix 3 Terms and Conditions of Contract.p...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CON1787 Appendix1 LOT 1 TRD Open_V1.docxDOC
CON1787 Appendix1 LOT 1 TRD Open_V1.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CON1787 Appendix1 LOT 2 TRD Open_V1.docxDOC
CON1787 Appendix1 LOT 2 TRD Open_V1.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CON1787 Appendix 2 - Pricing Schedule - Lot 1 and Lot 2.xlsxXLS
CON1787 Appendix 2 - Pricing Schedule - Lot 1...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CON1787 RFT FA V3 Final.pdfPDF
CON1787 RFT FA V3 Final.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin