Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

LA3646F - UL - CFT for a Single Supplier Framework Agreement for the Supply, Delivery, Installation and Commissioning of Virtual Dissection Tables for the University of Limerick

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
30. tammikuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
LA3646F
Arvo
€600,000
Sijainti
IE, Ireland
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

19. joulukuuta 2025

Kysymysten jättämisen määräaika

23. tammikuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

30. tammikuuta 2026

Budjetti
€600,000
Kesto
48 kuukautta
Sijainti
IE
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

University of Limerick require a single supplier framework for new life-size digital anatomy education tables preloaded with multiple (minimum of five (5) real full male and female gross anatomy cadavers in which full external and internal gross anatomy can be volumetrically rendered and displayed from head to toe. These tables must be compatible with existing anatomy education tables in the University.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

3 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
7218839_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

espdRequest-7218839.pdfPDF
espdRequest-7218839.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

LA3646F - Tender Documents.zipZIP
LA3646F - Tender Documents.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin