Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Liikennevalot jalankulkijoiden ylityspaikalla Ul. Záhurní (koulun lähellä), Frenštát pod Radhoštěm

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
30. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
N006/26/V00020430
Arvo
€2,188,018
Sijainti
CZ080, Czechia
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

29. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

23. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

30. heinäkuuta 2026

Budjetti
€2,188,018
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
CZ080
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Jedná se o podlimitní veřejnou zakázku, jejímž předmětem je vybudování nového přechodu pro chodce přes sil. I/58 (ul. Záhuní) ve Frenštátu pod Radhoštěm a stavební úpravy chodníků, vč. úprav pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, v návaznosti na vybavení přechodu světelným signalizačním zařízením (dále „SSZ“). Stávající přechod pro chodce u prodejny potravin MIZU bude zrušen. Délka nového přechodu pro chodce je zkrácena na 7,6 m pomocí vysazených zelených ploch na východní straně si

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

9 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Příloha č. 1 Výzvy - Zadávací dokumentace SSZ NA PŘECHODU PRO CHODCE...pdfPDF
Příloha č. 1 Výzvy - Zadávací dokumentace SSZ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Přiloha č. 2 Výzvy - Kryci list nabidky.DOCXDOC
Přiloha č. 2 Výzvy - Kryci list nabidky.DOCX

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Příloha č. 3 Výzvy - Obchodni podmínky (návrh smlouvy o dilo).docxDOC
Příloha č. 3 Výzvy - Obchodni podmínky (návrh...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Příloha č 4 Výzvy (ZIP) - Čestná prohlášení.zipZIP
Příloha č 4 Výzvy (ZIP) - Čestná prohlášení.z...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Příloha č. 5 Výzvy - Seznam poddodavatelů.docxDOC
Příloha č. 5 Výzvy - Seznam poddodavatelů.doc...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Příloha č. 6 Výzvy – Projektová dokumentace.rarZIP
Příloha č. 6 Výzvy – Projektová dokumentace.r...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Příloha č. 7 Výzvy - Zásady DNSH.docxDOC
Příloha č. 7 Výzvy - Zásady DNSH.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Šifrovací N006-26-V00020430 SSZ NA PŘECHODU PRO CHODCE UL. ZÁHUNÍ (U Š.cerDOC
Šifrovací N006-26-V00020430 SSZ NA PŘECHODU P...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Výzva k podání nabídky SSZ NA PŘECHODU PRO CHODCE UL. ZÁHUNÍ....pdfPDF
Výzva k podání nabídky SSZ NA PŘECHODU PRO CH...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin