Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Natriumlamppujen korvaaminen energiatehokkailla LED-lampuilla Talsin kunnan julkisen valaistuksen infrastruktuurissa

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
31. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Tarvikkeet
Viite
177746
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Latvia
Julkaistu
20. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

20. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

24. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

31. elokuuta 2026

Tarjousten avaaminen

31. elokuuta 2026

VoittotodennäköisyysPRO
🔒
Päivitä Professional-tasolle
Näe arvioitu voittotodennäköisyytesi historiallisen datan perusteella.
Päivitä ammattilaiseksi →
Ostajan tiedusteluPRO
🔒
Avaa ostajan tiedustelu
Näe kulutusmallit, suositellut menettelyt ja paljon muuta.
Päivitä ammattilaiseksi →
Toimialan näkemyksetPRO
🔒
Avaa toimialan näkemykset
Näe keskimääräiset voittajahinnat, kilpailutasot ja markkinatrendit.
Päivitä ammattilaiseksi →
Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
6 kuukautta
Sijainti
Latvia
Tyyppi
Tarvikkeet
Markkinoiden vertailu
Keskim. voittajahinta
€168,348
Keskim. tarjoukset
1.9
Kilpailu
Matala
PK-yritys voittajat
99%
4,060 analysoitua tarjouskilpailua

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Nātrija gaismekļu nomaiņa uz energoefektīviem LED gaismekļiem Talsu novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Specific performance conditions apply

Asiakirjat

23 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Nolikums un tā pielikumi TNP 2026/31DOC
10.pielikums Apakšuzņēmēju un to apakšuzņēmēj... -- 14.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 6.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_6_1_20260820162012.pdf -- 108.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 6.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_6_2_20260820162013.pdf -- 108.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Paziņojums par grozījumiem 11.08.2026DOC
2.pielikums Tehniskā specifikācija un tehnisk... -- 34.1 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Paziņojums par grozījumiem 14.08.2026.DOC
2.pielikums Tehniskā specifikācija un tehnisk... -- 47.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

paziņojums par grozījumiem 20.08.2026.DOC
2.pielikums Tehniskā specifikācija un tehnisk... -- 40.4 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Komisijas atbildes 03.08.2026.DOC
2.pielikums - Tehniskā specifikācija un tehni... -- 33.7 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Paziņojums par grozījumiem 28.07.2026.DOC
3.pielikums - Tehniskā specifikācija un tehni... -- 34.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Paziņojums par Iepirkumu komisijas 03.08.2026. atbildes precizējumu_06.08.2026.DOC
Komisijas_03.08.2026_atbildes_precizējums_06.... -- 52.4 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Komisijas 03.08.2026.atbildes precizējumsDOC
Komisijas_03.08.2026_atbildes_precizējums.edo... -- 50.9 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Komisijas atbilde 28.07.2026.DOC
Komisijas_atbilde_28.07.2026..edoc.bin -- 47.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Komisijas atbildes 11.08.2026.DOC
Komisijas_atbildes_11.08.2026.edoc.bin -- 49.0 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Komisijas atbildes 14.08.2026.DOC
Komisijas_atbildes_14.08.2026.edoc.bin -- 63.8 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 1.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_1_1_20260717091754.pdf -- 108.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 1.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_1_2_20260717091755.pdf -- 108.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 2.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_2_1_20260728144951.pdf -- 108.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 2.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_2_2_20260728144951.pdf -- 108.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 3.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_3_1_20260806193438.pdf -- 108.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 3.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_3_2_20260806193438.pdf -- 108.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 4.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_4_1_20260811165738.pdf -- 108.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 4.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_4_2_20260811165738.pdf -- 108.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 5.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_5_1_20260814104338.pdf -- 108.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 5.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_5_2_20260814104339.pdf -- 108.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin