Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Arkkitehdin tai insinöörin johtamat integroidut monitieteiset suunnittelutiimin konsultointipalvelut National Biorefinery Pilot Project (NBPP) -hankkeen infrastruktuurin päivitys- ja laajennustöihin

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
20. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
TCC002460T
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
IE051, Ireland
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

21. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

13. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

20. elokuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
18 kuukautta
Sijainti
IE051
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

The Project comprises the upgrade and expansion of the NBPP building, including all associated design, coordination, statutory approvals, and construction supervision services. The works will be carried out within an operational (“live”) facility and shall include the integration of new and existing building elements, services, and systems. The Consultant’s Services shall address all relevant site constraints, including continuity of operations, health and safety requirements, phasing of works,

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

9 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

01 Instructions to Tenderers.zipZIP
01 Instructions to Tenderers.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

02 Suitability Assessment REV01.zipZIP
02 Suitability Assessment REV01.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

02 Suitability Assessment.zipZIP
02 Suitability Assessment.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

03 Vol A Service Requirements.zipZIP
03 Vol A Service Requirements.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

04 Vol B Form of Tender and Schedules.zipZIP
04 Vol B Form of Tender and Schedules.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

05 Vol C Pricing Document.zipZIP
05 Vol C Pricing Document.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

06 Conditions and Model Forms.zipZIP
06 Conditions and Model Forms.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

07 Additional Info.zipZIP
07 Additional Info.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Contract Notice PDFPDF
8676608_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin